Mavi Jeans 1 Günde Eriyen Pantolon!

Yunusevgul B. |

Capacity Mavi Jeans'ten hediye gelen 3 adet pantolonda ağ kısmında erime yaşandı sadece 1 gün giyildi ve kesinlikle yıkanmadı şubat ayında incelemeye gönderildi 15 gün sonra 2 tanesi onaylandı ve değişim yapıldı ancak aynı sorun olmasına rağmen 1 tanesi onaylanmadı 01.03.2015 tarihinde tekrar incelemeye gönderilmesini istedim 25 gün oldu ve aradığımda onaylanmadığını söylüyorlar mağduriyetimin giderilmesini istiyorum.

Etiketler :

Rahatlık - Kullanışlılık Kumaş-Deri vb. Malzeme

Şikayet İle İlgili Görüşmeler

 • Yunusevgul B.
  01 Ağustos
  11:56

  değiştirdiğiniz pantolonlar 5 ayda ağ kısmı parçalandı bir ürüne en az 150 TL alıyorsunuz 5 ay giyilmiyor bile sizce bu hakmıdır soruyorum helalmidir?

 • Yunusevgul B.
  01 Nisan
  11:58

  Peki nasıl oluyor da aynı sorun olan 3 adet pantolondan 2 si onaylanıyor ve 1 adeti onaylanmıyor anlamıyorum kullanım hatası olması imkansız çünkü 1 kere giyildi ve hiç yıkanmadı sizin gibi böyle büyük ve tanınmış firmaların bu kadar ufak sorunları çözememesi gerçekten üzücü bir durum.
  Bu sorunun çözülmesi için gerekli her türlü tüketici heyetlerine başvurularımı yapacağımı bildiririm saygılarımla.

 • 30 Mart
  15:42

  Merhaba,
  Öncelikle ürününüzle ilgili yaşadığınız sorunu bizimle paylaştığınız için çok teşekkür ediyoruz.

  Müşterilerimizin herhangi bir nedenle memnun kalmadığı Mavi ürünlerini kalitemizi ve hizmetimizi sürekli geliştirmek amacıyla, incelemeye tabi tutuyor, sorunun kaynağını tespit etmeye çalışıyoruz.

  Ürününüz Mavi Kalite Ekibi tarafından incelenmiş ve üretim kaynaklı bir hataya rastlanmamıştır.

  Üründe meydana gelen değişim, kullanım veya bakımı esnasında maruz kaldığı fiziksel ve kimyasal şartlardan kaynaklanmış olabilir.

  Bu nedenle değişim ya da iade konusunda size yardımcı olamayacağımızı bilmenizi isteriz.


  Saygılarımızla,
  Mavi