26 Mart 2015

Mavi Jeans 1 Günde Eriyen Pantolon!

Capacity Mavi Jeans'ten hediye gelen 3 adet pantolonda ağ kısmında erime yaşandı sadece 1 gün giyildi ve kesinlikle yıkanmadı şubat ayında incelemeye gönderildi 15 gün sonra 2 tanesi onaylandı ve değişim yapıldı ancak aynı sorun olmasına rağmen 1 tanesi onaylanmadı 01.03.2015 tarihinde tekrar incelemeye gönderilmesini istedim 25 gün oldu ve aradığımda onaylanmadığını söylüyorlar mağduriyetimin giderilmesini istiyorum.

Yunus 311 Okunma

Cevaplar

  • Yunus01 Ağustos 2015

    değiştirdiğiniz pantolonlar 5 ayda ağ kısmı parçalandı bir ürüne en az 150 TL alıyorsunuz 5 ay giyilmiyor bile sizce bu hakmıdır soruyorum helalmidir?

  • Yunus01 Nisan 2015

    Peki nasıl oluyor da aynı sorun olan 3 adet pantolondan 2 si onaylanıyor ve 1 adeti onaylanmıyor anlamıyorum kullanım hatası olması imkansız çünkü 1 kere giyildi ve hiç yıkanmadı sizin gibi böyle büyük ve tanınmış firmaların bu kadar ufak sorunları çözememesi gerçekten üzücü bir durum. Bu sorunun çözülmesi için gerekli her türlü tüketici heyetlerine başvurularımı yapacağımı bildiririm saygılarımla.

  • Mavi Temsilcisi30 Mart 2015

    Merhaba, Öncelikle ürününüzle ilgili yaşadığınız sorunu bizimle paylaştığınız için çok teşekkür ediyoruz. Müşterilerimizin herhangi bir nedenle memnun kalmadığı Mavi ürünlerini kalitemizi ve hizmetimizi sürekli geliştirmek amacıyla, incelemeye tabi tutuyor, sorunun kaynağını tespit etmeye çalışıyoruz. Ürününüz Mavi Kalite Ekibi tarafından incelenmiş ve üretim kaynaklı bir hataya rastlanmamıştır. Üründe meydana gelen değişim, kullanım veya bakımı esnasında maruz kaldığı fiziksel ve kimyasal şartlardan kaynaklanmış olabilir. Bu nedenle değişim ya da iade konusunda size yardımcı olamayacağımızı bilmenizi isteriz. Saygılarımızla, Mavi

GSM Numarası Güncelleme

Mevcut GSM Numaranız:

GSM Numarası Güncelleme

numaralı telefonunuza gönderdiğimiz doğrulama kodunu aşağıdaki kutuya yazınız.
Geri Dön