07 Ağustos 2013

Mavi Işık Güzellik Merkezleri Aldığım Hizmetten Hiç Memnun Kalmadım!

Mavi Işık Bahçelievler Şubesinden 2012 Eylül'de lazer hizmeti satın aldık arkadaşımla beraber. 4 seans 4 kontrol parayı peşin verdik. Bin pişman olduk. Bir kere randevu ayarlamak sıkıntı. Randevu saatinde sizi almıyorlar, gidiyorsunuz bir de orada bekliyorsunuz veya kavga ediyorsunuz.

Lazer işlemini yapan kişilerin işin uzmanı olduğunu düşünmüyorum. Her gittiğinizde karşınızda başka bir muhatap buluyorsunuz, çok sık çalışan değişiyor. Benim lazer işlemim normalde yaz gelmeden bitiyordu.

Ama oradaki randevu ve eleman sıkıntısından dolayı lazer işlemlerim yaza sarktı ve tatil ayı olduğu için iptal ettirmek zorunda olduğum kontrol seansımı yapmadılar. Buradan şikayetçiyim, ticaret haneye dönmüş.

Sezer 1.549 Okunma

Cevaplar

  • Sezer14 Ağustos 2013

    Ayrıca Mavi Işık'ı son kontrol seansım için aradığımda (telefon numaram orada kayıtlı ve aradığımda çıkıyor) açmadılar. Hemen ardından başka bir numara ile aradığımda açtılar. Şikayetimde de belirttiğim gibi bir randevumu şehir dışında olduğum için iptal ettirmiştim, döndüğümde de randevu vermediler. Telefonda görüştüğüm Bahçeli Mavi Işık çalışanı Meryem Hnm'a aldığım hizmetten memnun olmadığımı ve son kontrol seans randevumu vermediği için sizden şikayetçi olacağım dediğimde kendisi bana 'nereye istersen şikayet edebilirsiniz siz bilirsiniz' dedi.

GSM Numarası Güncelleme

Mevcut GSM Numaranız:

GSM Numarası Güncelleme

numaralı telefonunuza gönderdiğimiz doğrulama kodunu aşağıdaki kutuya yazınız.
Geri Dön