04 Eylül 2013

Mavi Ay Halı Yıkama Teslim Tarihini Her Seferinde Erteliyor!

Halılarımı yıkatmaya vereli 1,5 hafta oldu. İlk aldıklarında haftasonuna kadar teslim edileceğini söylediler. Haftasonu 100 kere, bana verilen telefon numarasını aradıktan sonra ulaştığım kişi yoğunluktan dolayı halıların getirilemediğini söyledi. başka bir tarih verdi. o tarihte halılarım yine gelmedi. Aradığımda hafta içi beni arayacaklarını söylediler. Bugün sabah arayıp saat 3 e kadar halıların teslim edileceğini söylediler.

Saat 5 oldu ve tekrar zorluklarla birisine telefonla ulaşmayı başardığımda bana halıların yarın teslim edileceğini söylediler. Bu sözüm ona şirkete halılarımı verdiğim için çok pişmanım. Bir daha kesinlikle vermeyi düşünmüyorum, tabi halılarıma ulaşabilirsem.

Pınar 732 Okunma

Cevaplar

  • Pınar 06 Mayıs 2014

    bornova halı yıkama adı altındaki halı yıkama firmasını halılarımı yıkamaya vermek için aradım. halıları almaya geldiler. giderken buzdolabına yapıştırmam için magnet verdiler. bornova halı yıkama olduklarını düşünürken magnette mavi ay halı yıkama yazdığını farkettim ama halılar çoktan yıkanmaya gitmişti ve tabiki salı günü halılarınız gelecek diyip beni salı günü eve kilitlemelerine rağmen, son aramamda, bir yanlışlık olduğunu perşembe günü halıların geleceğini söylediler.

GSM Numarası Güncelleme

Mevcut GSM Numaranız:

GSM Numarası Güncelleme

numaralı telefonunuza gönderdiğimiz doğrulama kodunu aşağıdaki kutuya yazınız.
Geri Dön