Visit Xolvie to read complaints and reviews, or file yours.

Masterpass Şifre Mesajı Gelmiyor

profile
01 Haziran
485

Online alışveriş için Masterpass'ten işlem yapmak istedim ancak giriş yapmak istediğimde onay kodu telefonuma gelmiyor, birçok sefer denememe rağmen sonuç değişmedi. Telefonum çekiyor fakat SMS yine gelmiyor, Masterpass'ın tarafıma dönüş yapmasını talep ediyorum.

Masterpass Logo
01 Haziran 16:11

Merhaba Levent Bey, İletmiş olduğu bildirim tarafımıza ulaşmıştır. Gerekli incelemeler yapıldıktan sonra sizlerle en kısa süre içerisinde iletişime geçilecektir. Saygılarımızla, Masterpass Müşteri Hizmetleri

Masterpass Logo
06 Haziran 14:06

Merhaba; İletmiş olduğunuz bildirim tarafımızca değerlendirmeye alınmıştır. Gerekli incelemeler yapıldıktan sonra sizlerle konu ile ilgili e-posta ile iletişime geçilerek bilgi aktarılmıştır. Saygılarımızla, Masterpass Müşteri Hizmetleri

Benzer Şikayetler

5
Çözüldü

Masterpass Bilgim Dışında Kayıt SMS'i Geliyor

profile
4 gün önce
359
"Müşteri hizmetleri kısa sure içerisinde benimle iletişime geçti ve açıklayıcı bir şekilde tarafıma bilgilendirme yaptı. Kibar tavrından dolayı da teşekkür ederim."

Masterpass SMS Geliyor. Hesabım Yok.

profile
4 gün önce
176

Masterpass hesabı açmadım. Fakat numarama bankadan doğrulama kodu geliyor. Art Arda 8 mesaj geldi. Böyle bir saçmalık olamaz. İşlem bana ait değil. Derhal düzeltilmesini istiyorum. Tedirgin edici bir durum. Acil olarak yetkili birimlerin konu İçin dönüşünü bekliyorum.

Masterpass Mesaj Sorunları E

profile
1 hafta önce
80

Masterpass'tan bana şifre geldi. Benim Masterpass'la hiç işim olmadı. Neden bana mesaj geldi? Kredi kartımı hiçbir yere kaydettirmedim. Benim hiç işim yok Masterpass mıdır nedir? Lütfen yardımcı olunuz, değilse şikayetçi olacağım. Lütfen yardımcı olunuz.

Masterpass OTP Servisine Ulaşılamıyor.

profile
1 hafta önce
434

Merhaba. Getir ve Yemeksepeti siparişlerim için Masterpass ödeme yöntemini kullanıyorum (Kullandığım kart İninal). Masterpass hesabımın şifresini birkaç kez unuttum ve hesabımı silip yeniden oluşturdum. Bu hareketleri yapmadan önce herhangi bir hata almıyordum lakin son kez bu işlemi yaptığımda "Ban...

Masterpass OTP Servisine Ulaşılamıyor.
profile-icon
Yorum yazabilmek için ya da .

0 Yorum

Üye marka, tüm şikayetlere geri dönüş yapmak ve müşteri memnuniyetini artırmak için platformda yerini alır. Şikayetvar hizmetlerini etkin bir şekilde kullanarak müşteri deneyimini sürekli iyileştirmeye çalışır.
Masterpass Şikayetvar üye markasıdır
Cevaplandı
Ortalama Cevaplama Süresi 26 dk 57 sn
Benzer Şikayet Yaz