Masomo.com

Masomo.com

%33 MEMNUNİYET DÜZEYİ
%4 TEŞEKKÜR ORANI
119 ŞİKAYET
  • Şikayet
  • Teşekkür
Yükleniyor...

Waxmano hesabım birisi tarafından çalındı geri eski şifresi kesk***ba01 idi geri alınıp bana e-mail ile ulaşıp geri almanız arz edilir.

2 g

K**** takma adlı hesabımı başkası aldı.

3 g

Masomo bugün çarım alındı. Alan kişinin ismi de n*** çar'ıma o kadar emek gitti lütfen yardımcı olun.

3 g

Kredi kartımdan bilgim dışında para çekiyorsunuz.

19 Mayıs

Dün 100 adet bugün ise 200 adet elmasım online kafa topu 2 oyununda sistem tarafından çekildi. Oyundaki ''süper karakter paketi'' almak için 50'şer adet verdiğim bu elmaslar sonrası paket gelmedi ancak ilk anda…

18 Mayıs

Kredi kartından fazla çekim yapıldı, kullanıcı adım: omer3535**. 16.05.2018 tarihinde 3 adet alım gerçekleştirdim fakat 5 adet işlem olarak kartıma yansımış. 8.99 ve 22.99 olarak fazla çekimler var. Bunu incele…

18 Mayıs

Oyunda 121 elmasım var fakat güçlerimi yenileyemiyorum. 121 elmasımı kullanamıyorum, hatanın giderilmesini istiyorum.

16 Mayıs

Oyun adil değil kardeşim millet babasının parasını yiyip veya hile yapıp kendine karakter vb. alıyor. Adam 3.stadyumda bütün nadirleri dizmiş imkansız benim gücüm 10 o 30 veya 25-40 arası gücümüze denk adamlar gelsin ayarlayın şunu.

14 Mayıs

Benim oyunum açılmıyor, saha geliyor ama yükleniyor yazısı gelmiyor, yardım edin onca para yatırdım hepsi boşuna giderse hepsini geri isteyeceğim, er****@gmail.com oyunumu bu hesaptan oynuyordum ama oyuna girmiyor.

14 Mayıs

Masomo g**kk adlı hesap benimdir çaldılar. Lütfen geri verilmesini arz ederim, yok çalan kişiye dava açtım size de açarım. Bu bir tehdit değil.

14 Mayıs

Undefined
Teşekkür Mesajı

Avatar resmi 24 Okunma

Cevaplar

GSM Numarası Güncelleme

Mevcut GSM Numaranız:

GSM Numarası Güncelleme

numaralı telefonunuza gönderdiğimiz doğrulama kodunu aşağıdaki kutuya yazınız.
Geri Dön