25 Kasım 2015

Masabaşı Kebapçısı Servis Aksaklıkları!

Tarih 22.11.2015 günlerden Pazar ailemle beraber keyifli bir yemek için tavsiye edilen mekana oturmuş bulunduk. Yer çok büyük, daha önce restoran işi ile uğraşan ben bu kadar büyük bir yerde servisi nasıl organize ediyorlar diye düşünmekten kendimi alamadım.

Yemeklerimizi söyledik ufak tefek aksaklıklar vardı ama önemli değil sonuçta yemek keyfimizi
kaçırabilecek aksilikler değildi. Bir de garsonlar var gücüyle müşteriye yetişmeye çalışıyorlar doğal olarak kendi aralarındaki münasebetlerinde de sıkıntı oluşmuş hafifte olsa müşteriye yansıyor ama kişisel gayretleri yüzünden hiç sorun yapmıyoruz.

Koray 140 Okunma

Cevaplar

  • Koray24 Kasım 2015

    Artık keyif ile başlayıp keyif ile bitecek olan akşam yemeğimiz çocuğumuzu kurtarmak için yapılan çabaya ve çocuğumuza bir şey olacak korkusuna dönüştü. Görünen sebebi servis esnasında servis edilen yemeklerin sıcak tutması için kullanılan bir Osmanlı ocağı fakat asıl sebep şuursuzca işletme sahiplerinin haddinden fazla kişiye hizmet verme adı altında para kazanma hırsı, işte bu hırs benim oğlumun saçlarını yaktı, işte bu hırs erken davranmasaydık benim oğluma zarar verecekti, maalesef bu hırs bir an önce müdahale edilmez ise başka ana kuzularına zarar verecek diyorum başka da bir şey söylemiyorum.

  • Koray24 Kasım 2015

    Gelelim asıl sorunun birincisine ailece yemek yediğimiz yerden ilk önce ne beklerim, tabi ki temizlik.Yemeğin ortasında tam böyle keyfimiz yerine gelmişken mantarlı pidenin içine gizlenmiş bir kıl tanesi tabak ile beraber görevli arkadaşlara iade edildi.Sağ olsunlar çok mahcup davrandıklarından dolayı fazla da dert etmedik ama içimiz bir kalktı. Tam sohbete devam ederken baktık yanıyoruz, ciddiyim yanıyoruz ilk önce arkadaşım yandı sonra da 3 yaşındaki çocuğumun kafasından dumanlar yükseldi yaşadığımız korkunun, kaosu kimseye anlatamam.

GSM Numarası Güncelleme

Mevcut GSM Numaranız:

GSM Numarası Güncelleme

numaralı telefonunuza gönderdiğimiz doğrulama kodunu aşağıdaki kutuya yazınız.
Geri Dön