20 Nisan 2013 #1754442

MAS Hukuk Bürosu'ndan Hakaret Ve Tehdit!

05337349*** nolu telefondan arayarak direk olarak hakaret eden daha sonra ölümle tehdit eden adının E**** olduğunu öğrendiğim sözüm ona avukat olarak görev yapmakta olan kişiyi bünyesinde barındıran kurumu aradığımda karşıma çıkan kişinin ondan daha saygısız ve daha ağır hakaretler ettiğini gördükten sonra Mas hukuk bürosunun Savcılık ve mahkemelerden daha üstün olduklarını kimsenin onlara yaptırım uygulayamayacağını söyleyerek ben ve benim gibi insanları hakaretleriyle değerlerimize saldırarak sonuca ulaşacaklarını zannediyorlar. Adresim sizde mevcut bekliyorum. Bu kurumu Bimer.gov.tr'ye şikayet ediyorum.

Yasin 702 Okunma

Cevaplar

  • MAS Hukuk Bürosu Temsilcisi01 Haziran 2013

    Sn. Kocakurt, Konu ilgili birimlerimiz tarafından değerlendirilmiştir. Buna istinaden aşağıdaki açıklamayı bilgilerinize sunarız. “Şikayetçi aleyhine imzaladığı senedin vadesinde ödenmemesi sebebiyle icra takibi yapılmış ve takibe herhangi bir itirazda bulunulmadığından takip kesinleşmiştir. İcra takibi açılan borçlularımız, alışveriş esnasında müvekkil mağazaya bildirmiş oldukları irtibat numaralarından aranarak icra dosya borçları hakkında malumat verilir. Bu şekilde borçlulara hacze yönelik işlem yapılmadan ödeme imkanı tanınır ve bu borçlunun yararınadır. Zira icra hukukunda haciz ziyadesiyle masraflı bir işlemdir. Şikayetin aksine borçlulara küfür ve hakaret edilmesi gibi bir durum kesinlikle mümkün değildir.” Bilgilerinize sunarız, Saygılarımızla, MAS Hukuk Bürosu

  • MAS Hukuk Bürosu Temsilcisi01 Mayıs 2013

    Sayın Kocakurt, Şikayetiniz tarafımıza ulaşmış olup, şikayet kaydınız oluşturularak ilgili birimlere iletilmiştir. Konu ile ilgili Müşteri İlişkileri Danışmanımız size en kısa sürede dönüş sağlayacaktır.

 Saygılarımızla, MAS Hukuk Bürosu

GSM Numarası Güncelleme

Mevcut GSM Numaranız:

GSM Numarası Güncelleme

numaralı telefonunuza gönderdiğimiz doğrulama kodunu aşağıdaki kutuya yazınız.
Geri Dön