24 Nisan 2013 #1761743

MAS Hukuk Bürosu Personelin Üslubu!

MAS Hukuk Bürosundan; aradığını söyleyen ve kendisinin avukat olduğunu söyleyen ***, isimli şahıs 0530 968 61 78 ve *** isimli şahıs 0533 734 94 69 ailemi, beni ve çalıştığım iş yerini arayarak tehdit ve hakarette bulunmuşlardır.hakaret ve şantajla tutuklatırım seni bulurum şeklindeki yakışıksız üsluplarıyla bana ve aileme psikolojik şiddet ve tacizde bulunmuşlardır.


Merkezlerini aradığımız zaman daha kaba ve çirkin bir tavırla karşılaştık. . bir hukuk çatısı altında böyle davranışlara müsade eden sözde avukatlardan şüphe ediyorum!

Seda 897 Okunma

Cevaplar

  • MAS Hukuk Bürosu Temsilcisi01 Haziran 2013

    Sn. Soylu, Konu ilgili birimlerimiz tarafından değerlendirilmiştir. Buna istinaden aşağıdaki açıklamayı bilgilerinize sunarız. “Şikayetçi, şikayetçinin annesi ve babası aleyhine icra takibi yapılmış olup icra dosyasına herhangi bir ödemede bulunmamışlardır. Borçlular aleyhine icra takibi açıldıktan sonra icrai muamele yapılmasın ve dosya borçları artmasın diye borçlular telefonla aranır. Kendilerine icra dosya borçları hakkında bilgi verilir. Ödeme yapılmaması halinde İcra İflas Kanunu ve ilgili mevzuat gereği aleyhlerinde hacze yönelik işlem yapılacağı bildirilir. Kendilerine yapılan bildirim tamamıyla ilgili kanun maddelerinin harfiyen tekrarlanmasından ibarettir. Şikayetçi de dahil hiçbir borçlumuza küfür edilmesi söz konusu değildir. Şikayetçi ile yapılan görüşmelerde şikayetin aksine kendileri sinkaflı küfürler etmişlerdir. Bu sebeple Cumhuriyet Savcılığı'na da suç duyurusunda bulunulmuştur.” Bilgilerinize sunarız, Saygılarımızla, MAS Hukuk Bürosu

  • MAS Hukuk Bürosu Temsilcisi01 Mayıs 2013

    Sayın Soylu, Şikayetiniz tarafımıza ulaşmış olup, şikayet kaydınız oluşturularak ilgili birimlere iletilmiştir. Konu ile ilgili Müşteri İlişkileri Danışmanımız size en kısa sürede dönüş sağlayacaktır.

 Saygılarımızla, MAS Hukuk Bürosu

GSM Numarası Güncelleme

Mevcut GSM Numaranız:

GSM Numarası Güncelleme

numaralı telefonunuza gönderdiğimiz doğrulama kodunu aşağıdaki kutuya yazınız.
Geri Dön