17 Nisan 2013 #1748676

MAS Hukuk Bürosu Çalışan Kişilerin Saygısızca ve Hakaretvari Tavırları Davranışları!

17. 04. 2013 tarihinde Kadriye k. a ait ev telefonu 212569. . nolu telefon 0533734. . nolu telefondan saat 9. 50 de arandım. Karşımda konuştuğum kişi kim bilmiyorum ama Mas hukuk bürosundan aradığını emirvaki bir şekilde veciha yıldız ın kim olduğu kadriye kurnaz kim diye sorularla sanki savcı hakim gibi telefondaki kişi agrasıf ve hakaret içeren cvplarla saygısızca benimle konuştu.


Ben de olayı anlamak için hukuk bürosunun 212 2415855 nolu telefonu aradığımda sekreter bir kişiye bağladı durumu izah ettim adının can olduğunu söyleyen kişi de aynı hakaret ve saygısızca avukat olduğunu borcumuzu ödemezsek adrese hacze geleceklerini ablama iletmemi emirvaki bir şekilde söyleyerek telefonu kapattılar.

Recep 618 Okunma

Cevaplar

  • Recep26 Nisan 2013

    0542535.. ile başlayan hattıma Hiç alakam olmayan biri için msj atıldı tarafınızdan bende geri aradım sekreter hanım cıktı fakat 2 kez telefonu kapandı siz sizi arayan herkesin telefonunu kayıt edip alakası var veya yok msj mı atıyorsunuz. Bu durumdan son derece rahatsızım..Adalet istiyorum gerçek bir adalet....

  • Recep21 Nisan 2013

    Biz sıradan vatandaşız sayın avukatlar ve çalışanları biz adalate hukuka güvenen insanlarız.Biz kimseye hakaret etmeyiz sevgi saygı çerçevesinde insanız insan severiz telefon dinletilmesini fesatlıga calısmaz bizim aklımız ama saolun ki bize Adalete hakka hukuka güvenmememiz gerektıgını çalışanlarınız sayesınde öğrendik. Saygılarımla

  • MAS Hukuk Bürosu Temsilcisi18 Nisan 2013

    Sayın Sağlam, Şikayetiniz tarafımıza ulaşmış olup, şikayet kaydınız oluşturularak ilgili birimlere iletilmiştir. Konu ile ilgili Müşteri İlişkileri Danışmanımız size en kısa sürede dönüş sağlayacaktır.

 Saygılarımızla, MAS Hukuk Bürosu

GSM Numarası Güncelleme

Mevcut GSM Numaranız:

GSM Numarası Güncelleme

numaralı telefonunuza gönderdiğimiz doğrulama kodunu aşağıdaki kutuya yazınız.
Geri Dön