26 Şubat 2013

MAS Hukuk Bürosu Küfür ve Tehdit!

Aksu Alışveriş merkezinden aldığımız ürünle ilgili avukatlık olduk. daha sonra 400 tl yatırın yoksa olmaz dediler, biz 200 tl ödeyebiliriz yoksa gereken işlemi yapabilirsiniz dedikten sonra ağır küfür etti sonra duydun mu beni ben Kemal diyerek küfür etmesi gerçekten şok yarattı. bu telefon ses kaydını bulmanız ve gereken işlemi yapmanızı talep ediyoruz.

Borçlu olmak bunları duymak zorunda olduğumuz ve böyle insanlarla muhatap olmak zorunda olduğumuz anlamına gelmez. lütfen acil sorunumu çözün.

Turgay 687 Okunma

Cevaplar

  • MAS Hukuk Bürosu Temsilcisi01 Haziran 2013

    Sn. Erul, Konu ilgili birimlerimiz tarafından değerlendirilmiştir. Buna istinaden aşağıdaki açıklamayı bilgilerinize sunarız. “Şikayetçinin eşi aleyhine icra takibi yapılmış olup icra takibine devam edilmektedir. Borçlular aleyhine icra takibi açıldıktan sonra icrai muamele yapılmasın ve dosya borçları artmasın diye borçlular telefonla aranır. Kendilerine icra dosya borçları hakkında bilgi verilir. Ödeme yapılmaması halinde İcra İflas Kanunu ve ilgili mevzuat gereği aleyhlerinde hacze yönelik işlem yapılacağı bildirilir. Kendilerine yapılan bildirim tamamıyla ilgili kanun maddelerinin harfiyen tekrarlanmasından ibarettir. Şikayetçi de dahil hiçbir borçlumuza küfür edilmesi söz konusu değildir.” Bilgilerinize sunarız, Saygılarımızla, MAS Hukuk Bürosu

  • MAS Hukuk Bürosu Temsilcisi15 Mayıs 2013

    Sn. Erul, İletmiş olduğunuz konuyu hassasiyetle değerlendirmeye aldığımızı bildirmek isteriz. MAS Hukuk Bürosu olarak her türlü talep ve şikayetlerinizi çözüme kavuşturmak öncelikli hedeflerimiz arasında olup 1655764 numaralı konuya dair en kısa sürede tarafınıza geri dönülecektir. Saygılarımızla, MAS Hukuk Bürosu

  • Turgay15 Mart 2013

    bugün yine aynı kişi arayıp küfürler etti. bu sorunun hala çözülmemesi gerçekten olağanüstü rezil bir durum. bunu her ne olursa olsun çözmekte kararlıyım. birde diyor ki daha önce ne küfür ettim bilmiyorum ama ne dediysem az demişim. yazıklar olsun.. ya bu durumu mas hukuk olarak çözersiniz yada adresinize gelir ben çözerim.

GSM Numarası Güncelleme

Mevcut GSM Numaranız:

GSM Numarası Güncelleme

numaralı telefonunuza gönderdiğimiz doğrulama kodunu aşağıdaki kutuya yazınız.
Geri Dön