25 Eylül 2013

MAS Hukuk Bürosu Çalışanlarının Artık Herkesçe Bilinen Kaba Tavrı!

Şikayetlere rağmen MAS Hukuk Bürosu'nda çalışmaya karar vermiştim; fakat işe başlayacağım gün büroda bulunduğum 1 saatlik süre bile oradan koşarak kaçmama yetti. Takip masraflarını ödemeden borçları tahsil etmek amacıyla sadece borçluları arayan ve borçlarını ödemeleri konusunda onları uyaran 25-30 personel var. Bu salonda bulunduğum 1 saatlik sürede çalışanların telefondaki insanlarla gayet kaba bir şekilde konuştuklarına şahit oldum.

Telefondaki insanlara "kanunlar benim yanımda","borcunu ödeyeceksin", "yok yaa tamam ben de seni mağaza ***ten mahkemeye vereceğim","asıl sen konuşmana dikkat et" şeklinde sert ve kaba bir üslup kullanılıyor. Sık sık hakaret ediliyor. Uzak durulmalı.

Erdi 883 Okunma

Cevaplar

  • MAS Hukuk Bürosu Temsilcisi30 Eylül 2013

    Sn. Serdar, İletmiş olduğunuz konuyu hassasiyetle değerlendirmeye aldığımızı bildirmek isteriz. MAS Hukuk Bürosu olarak her türlü talep ve şikayetlerinizi çözüme kavuşturmak öncelikli hedeflerimiz arasında olup 2031440 numaralı konuya dair en kısa sürede tarafınıza geri dönülecektir. Saygılarımızla, MAS Hukuk Bürosu

GSM Numarası Güncelleme

Mevcut GSM Numaranız:

GSM Numarası Güncelleme

numaralı telefonunuza gönderdiğimiz doğrulama kodunu aşağıdaki kutuya yazınız.
Geri Dön