Marshall Silikonlu Boya Leke Bırakıyor

Hasret Hasret4 ay önce

1 Ay önce binbir türlü hevesle evimizi meteor gri rengine boyattık. Eşimle marka konusunda o kadar çok fikir ayrılıkları yaşadık ki maalesef eşim beni Marshall konusunda ikna etti. Çünkü yıllar önce boyatıp memnun kalmıştık. Ev boyandıktan sonra bir girdik fırça izleri parlak parlak duruyor. Hiçbir bütünlük yok küçük bir boya alıp boyacıyı çağırdık adam o duvarı tekrar boyadı ama suç adamda değil boyadaymış. Tabi biz bunu eve oturmaya başlayınca anladık.

Geçen çerçeve asarken eşimin parmak izleri duvarda leke bıraktı, gidip temiz nemli bir bez getirdim. Tabi kendimden o kadar Eminim ki sildim mi geçecek sanıyorum. Sildiğim gibi bezi sürdüğüm her yerde leke kalıyor. Çok moralim bozuldu tabi eşim kuruyunca geçer herhalde diyor ama oda hüsrana uğramıştı. Ertesi gün baktık duvar berbat halde. Koçtaş görevlisine ısrarla silinebilirlik açısından çok iyi olmasını söylememize rağmen bize bu boyayı önerdi. Yani şu saatten sonra eşya eve girdikten sonra yapılacak hiçbir şey yok. Şu an en kötü marka. Gidin en ucuz markayı alın inanın bundan daha iyi iş görür. Bu mağduriyetimizi kim giderecek bakalım. Paramamı yanayım, yoksa böyle rezil duvarı birkaç sene kullanmak zorunda kalacağıma mı?

  • - Görüntüleme

Cevaplar

Marshall Boya Logo Marshall Boya 4 ay önce

Sayın ilgili, Öncelikle müşterimize Marshall markasını tercih etmiş olmasından dolayı teşekkür ediyoruz. Kendisiyle ilk iletişime geçilmiş olup gerekli incelemeler yapılacaktır. Saygılarımızla, Marshall Boya ve Vernik San.A.Ş. Satış sonrası destek ve teknik eğitim müdürlüğü

counter-icnSizin de benzer bir şikayetiniz varsa
  • Yorum yazabilmek için ya da .

İlginizi Çekebilecek Diğer Konular

İlginizi Çekebilecek Diğer Şikayetler