27 Temmuz 2019
#12336505

Marshall Maximum Boya Kaliteli Değil

Evimiz 8 yıl önce Marshall'ın su bazsaten boya olarak tanımladıımız bir boyasıyla boyandı. 8 yıl boyunca rahatlıkla kullandım. Her türlü leke gazlı boya keçeli kalem ne olursa olsun tek bir hamleyle nemli bezle siliniyor anında kuruyordu. Boyayı yenilemek istedik. Bir ustayla anlaştık Marshall Maximum boya getirdi ve boyadı. Birkaç gün sonra dokunduğumuz her yerde izler oluştu. Denemek maksadıyla avuç içi kadar bir yer sildim boya kabardı ve soyuldu. Yüzey kireçli gibi önceki o saten doku tamamen kayboldu. Sorunu görünce ustaya işi ertelettik, diğer kısımları boyamayı durdurduk çözüm bekliyoruz.

Ebru Ebru 1.625 Okunma
Yorum Yap

Cevaplar

  • Ebru05 Ağustos 2019

    Öncelikle tecrübemizden bahsedeyim;Marshall maximumu leke sorunu ve sonrasında silerken silme lekesi ve aşınma sorunu yaşadığımız için kesinlikle tavsiye etmiyorum. Sonrasında Marshall silikonlu özel mat boya ile boyanan yerleri denedim silmeye ve aşınmaya daha dirençli olması açısından önerebilirim. Marshall geri dönüş açısından memnun etme gayretinde olduğu için buruk bir teşekkür ediyorum zira yerleştirilen eşyalar sonrasında lekelenen yerleri sileyim derken oluşan lekeler sonrası, eşyaları tekrar toplayıp boya yaptırmak manen madden ve fiziken fazlasıyla yordu. Ön araştırma kısmına o kadar zaman ayırdım, boyacıya defalarca teyit ettirdim yine de başarılı bir uygulama mümkün olmadı. Bunun için yetkililerin gerçek renk ve dokuların en azından yapı marketlerde denenmesi yahut belirgin bir yüzeyde kişilerin algılamasını kolaylaştıracak bir örneklendirme yapmalarını öneriyorum. Zira boya rengini algılamak dokusunu belirlemek ihtiyaç ve zevke uygun ürünü tespit etmek mümkün olmuyor. Marshall çalışanı ferit beye de yardımcı olma gayreti için teşekkür ediyor, şikayet var sitesine de ayrıcateşekkür ediyorum.

  • Marshall Boya Temsilcisi29 Temmuz 2019

    Sayın ilgili, Öncelikle müşterimize Marshall markasını tercih etmiş olmasından dolayı teşekkür ediyoruz. Kendisiyle ilk iletişim sağlanmış olup, gerekli olan incelemeler yapılacaktır. Saygılarımızla, Marshall Boya ve Vernik San.A.Ş. Satış sonrası destek ve teknik eğitim müdürlüğü

Ziyaretçi Yorumları

Benzer Şikayetler