Marshall Marka Boya Uyumsuzluğu

Orhan Orhan 21 Temmuz 2019 09:08

Ben evimi boyatmak üzere eşimle beraber Marshall'in Sil-Pak marka boyasından katalog üzerinden görsellerinde de paylaştığım üzere 4401 kodlu Derya ibaresi bulunan mavi rengin açık bir tonunu beğendik. Boyacı evi boyadıktan sonra o kadar çirkin ve koyu bir mavi renk ortaya çıktı ki inanın boyayı gören ben, eşim ve arkadaşlarım boyanın renginden rahatsız olduk. Bu yüzden mecburen başka bir boya firmasından başka bir renkle tekrar evimi boyattım. Bu sebeple 1000 TL civarında bir zararım oldu.

Ayrıca kirada bulunduğum için zaman olarak taşınmam da gecikti. Firmanın bu zararımı karşılamasını istiyorum. Şunu da herkesin bilmesini istiyorum; Katalog üzerindeki renkle duvar üzerindeki renk farkı çok fazla. Koskoca Marshall firması böyle bir hatayı nasıl yapar. İnanın duvardaki boya ile kutu üzerinde ki ve katalogdaki renk tonu çok çok farklı. Firma yetkilileri bunun farkında mı bilmiyorum. Ancak farkına varsalar iyi olur. Yoksa çok müşteri kaybederler. Ben mağdur oldum.

  • - Görüntüleme

Cevaplar

profile-icon Orhan 06 Şubat 18:40

Dönüş olmadı. 6 ay geçmesine rağmen dönüş yapmanızı bekliyorum.

profile-icon Orhan 17 Eylül 2019 12:19

Marshall boya firmasından bir yetkili beni aradı. Boya numunesi alınacağını söyledi. Fakat bugüne kadar herhangi bir kimse boya numunesi almadı ve kimse benimle iletişime geçmedi. Eğer ilgilenmeyecekseniz neden beni aradınız? Cevap bekliyorum!

Marshall Boya Logo Marshall Boya 22 Temmuz 2019 15:11

Sayın ilgili, Öncelikle müşterimize Marshall markasını tercih etmiş olmasından dolayı teşekkür ediyoruz. Kendisiyle ilk iletişim sağlanmış olup, gerekli olan incelemeler yapılacaktır. Saygılarımızla, Marshall Boya ve Vernik San.A.Ş. Satış sonrası destek ve teknik eğitim müdürlüğü

counter-icnSizin de benzer bir şikayetiniz varsa
  • Yorum yazabilmek için ya da .

İlginizi Çekebilecek Diğer Konular

İlginizi Çekebilecek Diğer Şikayetler