sta-1-hoverYetersiz Çözüm

Marshall Kataloğundaki Rengi Yapamıyor

Abdullah Abdullah 7 ay önce

Marshall sil pak serisinden katalog da bulunan romantik dantel rengini beğendik ve aldık. İlk odayı boyadık ve renk bildiğimiz lila rengi oldu beğendiğimiz renk ile alakası olmayan saçma sapan bir renk. Müşteri hizmetlerini arayıp konuyu anlattık. Ertesi gün gelip baktılar. Verilen cevap ise, seçtiğiniz renk lila'nın tonları olduğu için bu şekilde olmuş bu sizin hatanız dediler. Boyayı yapan kendi firmanız ve makineniz nasıl benim hatam olur anlam veremedim. Şikayetimi bildireceğimi söylediğimde ise, kendi hatanız nereni ile şikayet ederseniz hak yemiş olursunuz gibi bir cevap aldık. Yapamadıkları renk tonunu kataloglara koyup parasını alıp sonrada müşterilerini suçlamak hak yemek değil mi? Bu tam bir acemilik ve ticaret ahlakına ve sığmayan bir hareket.

  • - Görüntüleme

Cevaplar

profile-icon Abdullah 7 ay önce

Yapamadığınız renk ve iş nedeni ile başkalarını suçlayarak müşterilerinizi memnun edemezsiniz. Hizmet yok müşteri memnuniyeti yok ticareti sadece parayı alıp gerisi ne yaparsa yapsın ilkesi üzerine kurmuşsunuz.

profile-icon Abdullah 7 ay önce

Gerekli açıklamaların bizi tatmin etmediğini ve ürününüzün kartelanızda bulunan renkle alakası olmadığı açıklamasını da biz yaptık. Gün içerisinde tekrar geri dönüş yapılıp azarlar tarzda ses yükseltilerek haktan hukuktan bahsederek konuşan bir kişi ile muhatap olmak zorunda kaldık. Önce çalışanlarınızın eğitimini ve müşterisi ile konuşma şekillerini sonrada yaptığınız acemice işleri gözden geçirmenizi tavsiye ederim. Reklam vererek büyük bir firma olunmuyor.

Marshall Boya Logo Marshall Boya 7 ay önce

Sayın ilgili, Müşterimiz daha önceden çağrı merkezi üzerinden kayıt oluşturmuştur.Kendisine şikayetiyle ilgili ürünümüzde bir problem olmadığı yönünde gerekli bilgilendirme yapılmıştır. Saygılarımızla, Marshall Boya ve Vernik San.A.Ş. Satış sonrası destek ve teknik eğitim müdürlüğü

counter-icnSizin de benzer bir şikayetiniz varsa
  • Yorum yazabilmek için ya da .

İlginizi Çekebilecek Diğer Konular

İlginizi Çekebilecek Diğer Şikayetler