20 Eylül 2013
#2022669

Marshall Boya ve Vernik'in Ahşap Verniği Kabardı!

Evimizin balkonlarındaki ahşap akşam in Marshall Boya ve Vernik kullanıldı ancak çok kısa bir süre sonra vernikler atmaya başladı. Verniği yapan ustaya baş vurduğumuzda bize çalıştığı bir yerde tesadüfen Hollanda'dan ve ülkemizdeki Marshall firmasından gelen rençberlerle karşılaştığını, benzer şikayetler olduğu için keşfe geldiklerini bildirdiklerini söyledi.


Sorun iç cephe verniğinin dış cephe verniği olarak kutulanmasından kaynaklıymış. Bunun üzerine bizim adresimizi de verdiğini ve keşif için gelineceğini söyledi. Ancak bize konuyla ilgili gelen hiç bir yetkili olmadı.

Ümit Ümit 1.228 Okunma
Yorum Yap

Cevaplar

  • Ümit25 Eylül 2013

    Sayın Marshall yetkilileri 20 Eylül tarihinde yazmış olduğum şikayetimle ilgili olumlu tutumlarınızdan dolayı teşekkür ediyorum.En kısa sürede bize ulaşıldı,şikayetimiz dinlendi ve ilgili yetkili evimize kadar gelip şikayet konusu aksaklıkları yerinde inceledi.İşi yapan usta ve yetkiliyle birlikte yaptığımız durum değerlendirmesinde olayın tamamen ustanın bizi yanlış yönlendirmesinden ve O'nun farkında olmadan yaptığı hatadan kaynaklandığı ortaya çıktı.Yani ahşap boyasındaki kabarmaların kesinlikle kullanılan marshall boya ile ilgisi yok.Buna rağmen yetkili, mağduriyetimizi gidermek amacıyla girişimlerde bulundu.Sonsuz teşekkür ve şükranlarımızı sunuyor,şikayet konumuz için özür diliyoruz.

  • Marshall Boya Temsilcisi20 Eylül 2013

    Sayın yetkili, Öncelikle müşterimize Marshall markasını tercih etmiş olmasından dolayı teşekkür ediyoruz. Kendisi le en kısa sürede iletişime geçilecektir. Saygılarımızla, Marshall Boya ve Vernik San. A.Ş. Satış sonrası destek ve teknik eğitim merkezi

Ziyaretçi Yorumları