26 Temmuz 2013
#1924241

Marshall Boya ve Vernik Silikonlu Özel Mat Beyaz Boya 5. Katta Kapatmadı!

Odamın 3 duvarını Marshall Boya ile 5 kat boyadım ve 5. kat kuruduktan sonra hala alttaki boyayı kapatmayınca Müşteri Hizmetlerini aradım. Kalan duvarı başka bir markayla boyamaya başladım 1 gün sonra satış temsilcisi geldi ve odayı gördü. Yeni boyadığım duvarda yaptığım uygulama hatalarını gösterdi bende problemin uygulamamdan olamayacağını, boyanın kapatmamasından kaynaklandığını belirttim.


Test için numune aldı, testin sonucunda boyada bir problem olmadığını söyledi ve bu konuda ne yapılması gerektiğini bilmediğini söyledi. Firmayı arayıp tekrar şikayet ettim ve buradan da şikayet ediyorum. Boya vadedileni yerine getirmedi, hem vaktimden oldum hemde paramdan. Para iadesi istiyorum.

Banu Banu 1.588 Okunma
Yorum Yap

Cevaplar

  • Banu29 Temmuz 2013

    Öncelikle, daha önce de belirttiğim gibi, başka bir markanın boyasını 4. duvarımda uyguladım, ve satış görevlisinin felaketleştirdiği uygulama hatalarına rağmen, ki bu "hataları" kendi duvarını boyayan bir çok insanın yaptığını belirtmek isterim, 4. katta kapattı. Sizin boyanız 5. katta alttaki boyayı kapatmadı. Ayrıca bana sadece sizin yaptığınız incelemelerde bir problem olmadığını söylüyorsunuz. Ben bizzat boyayı kullandım üstelik başka bir boyayla da kıyaslamış oldum. Ürün inceltmede hiç bir sorun olmadığını satış görevlisi de belirtti. Bir çok kişiden (aralarında boyacılar da var) görüşlerini aldım, yaptığım uygulama hatalarının böyle bir problem doğurmayacağını söylediler. Varsayımlarınızı kabul etmiyorum. Müşteri olarak ürününüzden ve müsteri hizmetlerinizden katiyen memnun değilim. Lütfen boyaların bedelini bana iade edin.

  • Marshall Boya Temsilcisi29 Temmuz 2013

    Sayın yetkili, Öncelikle , müşterimize, Marshall markasını tercih etmiş olmasından dolayı teşekkür ediyoruz. Müşterimizin de belirtmiş olduğu gibi gerekli incelemeler yapılmış ve ürünümüzde problem olmadığı görülmüş ve bu durum kendisi ile paylaşılmıştır. Görüldüğü belirtilen problemin, ürün inceltme, uygulama ve/veya alt yüzey kaynaklı olabileceği değerlendirilmektedir. Saygılarımızla, Marshall Boya ve Vernik San. A.Ş. Satış sonrası destek ve teknik eğitim departmanı

Ziyaretçi Yorumları

Benzer Şikayetler