30 Ağustos 2013
#1984007

Marshall Boya ve Vernik Renk İle İlgili Sorunuma 1 Aydır Cevap Bekliyorum!

Yeni taşınacağımız evi buz beyazı rengine boyattık fakat rengi daha öce kullandığımdan koyu bir renk olduğunu fıstık yeşiline benzer bir renk olduğunu gördüm.


1 ay evvel numune aldılar fabrika 15 gün bakıma giriyor ancak bu süre sonunda analiz sonucuna göre size kullandığınız boyanın ücretini ve boyacı masrafını evin M2 büyüklüğünü baz alarak öderiz siz boyanızı bitirin taşınma işleminizi yapın dediler.


İletişim bilgilerim Marshall Boya ve Vernik'in hem bölge temsilcisinde hemde müşteri hizmetlerinde mevcut illaki benim onların peşinde koşup yalvarmam mı gerekiyor sonucu öğrenmem için? Artık bu kadar ciddiyetsiz bir firmanın kendi analiz ederek vereceği sonuca itimadım hiç kalmadı, herşey ürünü satana kadar demek ki.

Teoman Teoman 858 Okunma
Yorum Yap

Cevaplar

  • Teoman12 Kasım 2013

    Maalesef müşteri memnuniyetinin ne olduğunu bilmiyorlar,para herşey değildir.

  • Marshall Boya Temsilcisi03 Eylül 2013

    Sayın yetkili Müşterimiz ile, çağrısının aynı gününde , evinde buluşulmuş ve gerekli incelemeler yapılmıştır. Bu incelemeler müşterimizin gözetiminde yapılmış ve duvara uygulama sonuçları kendisi ile paylaşılmıştır. Bunun sonucunda, rengimizin kartela ile uyum sağladığı görülmüştür. Saygılarımızla, Marshall Boya ve Vernik San. A.Ş. Satış sonrası destek ve teknik eğitim departmanı

Ziyaretçi Yorumları

Benzer Şikayetler