05 Mart 2018
#10201092

Marshall Boya ve Vernik Özel Mat Ürününden Memnun Kalmadım

Bir sürü markanın arasından bana güven vermesi nedeniyle Marshall'i seçtim.
Islak kum rengini çok beğenmiştim. Ama gelin görün ki 2,5 litre boya 12 metre kare odaya yetmedi. Altındaki renk çok kolay kapanan bir renk olmasına rağmen astar bile uyguladım. Boyanın örtücülüğünün olmadığını düşünüyorum. Bu durumu kamuoyunun bilgisine sunarım.

Serhat Serhat 10.210 Okunma
Yorum Yap

Cevaplar

  • Serhat'ın Teşekkür Mesajı09 Mart 2018

    Marshall firması Türkiye pazarını ne kadar önemsediğini gösterdi. Yardımcı oldular. Benimle ilgilenen arkadaşlar süreci hızlandırdı ve markasına 1 müşteri, 1 apartman ve boya konusu açıldığında her zaman anlatacağım arkadaş çevremi kazandı. Teşekkürler Akzonobel, teşekkürler Marshall. Ayrıca Müşterileri ile cep telefonları üzerinden iletişim kurarak mesai saatlerinin 1-2 saat sonrası bile müşterilerine yardımcı olan Marshall ın müşteri memnuniyeti ekibine ekstra teşekkürlerimi sunarım.

  • Marshall Boya Temsilcisi06 Mart 2018

    Sayın ilgili, Öncelikle müşterimize, Marshall markasını tercih etmiş olmasından dolayı teşekkür ediyoruz. Kendisiyle en kısa sürede iletişime geçilecek olup, gerekli olan incelemeler başlatılacaktır. Saygılarımızla, Marshall Boya ve Vernik San.A.Ş. Satış sonrası destek ve teknik eğitim müdürlüğü

Ziyaretçi Yorumları