Marshall Boya ve Vernik Kuzey Yıldızı Rengi Gri Değil Buz Mavisi...

Cansu Cansu8 ay önce

Marshall'in kuzey yıldızı rengi dün Koçtaş'tan Marshall'in Kuzey yıldızı rengini aldık 15 litrelik. Katalogda görüp çok beğenmiştik. Çok güzel bir gri tonuydu. Bugün ustalar boyadılar. Ve sonuç hüsran, çıkan renk buz mavisi. 650₺ resmen çöpe gitti. Katalogda ki renkle hiç uyuşmuyor.

Tüm odaları gri yapıp salonda da iki duvarı Marshall'in bordeauxviolett rengine boyamak için onu da aldık katalog da rengi çok güzel gözüküyordu. O rengi henüz uygulamadık ama öngörüm: salonumuz Trabzonspor "bordo-mavi" olacak gibi teşekkürler Marshall bu mağduriyetimizin bir an önce giderilmesini istiyoruz. Bu renkle ilgili mağduriyet yaşayınca kuzey yıldızı rengi hakkında çok fazla şikayet olduğunu gördüm. Siyah saten boya istiyoruz grileştirmek için. Yarın ustalar boyayacak.

  • - Görüntüleme

Cevaplar

Marshall Boya Logo Marshall Boya 8 ay önce

Sayın ilgili, Öncelikle müşterimize Marshall markasını tercih etmiş olmasından dolayı teşekkür ediyoruz. Kendisine kartela ve renk seçiminde dikkat edilmesi gerekli konular üzerinden gerekli bilgilendirme yapılmıştır. Saygılarımızla, Marshall Boya ve Vernik San.A.Ş. Satış sonrası destek ve teknik eğitim müdürlüğü

counter-icnSizin de benzer bir şikayetiniz varsa
  • Yorum yazabilmek için ya da .

İlginizi Çekebilecek Diğer Konular

İlginizi Çekebilecek Diğer Şikayetler