21 Haziran 2019
#12149644

Marshall Boya Ve Vernik Kusurlu Boya Gönderdi

Marshall markası satan bir nalburdan özel ton rengi belirterek Marshall Fit boya aldım. Almış olduğumuz boyanın rengi tam istediğimiz gibiydi. Fakat boya aşırı kalitesiz bir boya. Beyaz duvara 3 kat uygulamamıza rağmen sanki hiç boya yapmamışız gibi duvar neredeyse hala bem beyaz duruyor. Almış olduğumuz üründe en fazla %5 ini sulandırınız yazmaktadır fakat biz %1 bile sulandırmadık buna rağmen boya katı ve koyu olmasına rağmen hiç rengini vermiyor. Evlilik hazırlığı yapan birisiyim ve günlerdir bu sorunla uğraşıyorum. Eşyalarım yerleştirileceği için mecbur başka bir boya markasından boya aldım. Almış olduğum bu kusurlu ürünün para iadesi yapılmaması durumunda Tüketici Hakem Heyeti ve diğer yasal kanallara da başvuru yapacağım.

Miraç Miraç 9.178 Okunma
Yorum Yap

Cevaplar

  • Miraç29 Haziran 2019

    Şikayetimle alakalı günler geçmesine rağmen hala sonuçlanmadı sadece farklı farklı kişiler aradı tek tek hepsine bir daha şikayetimi anlattım. Sonuç hala bekliyoruz! Ürünün bir an önce incelenmesini ve paramın iade edilmesini bekliyorum.

  • Marshall Boya Temsilcisi22 Haziran 2019

    Sayın ilgili, Öncelikle müşterimize Marshall markasını tercih etmiş olmasından dolayı teşekkür ediyoruz. Kendisiyle ilk iletişim sağlanmış olup, gerekli olan incelemeler yapılacaktır. Saygılarımızla, Marshall Boya ve Vernik San.A.Ş. Satış sonrası destek ve teknik eğitim müdürlüğü

Ziyaretçi Yorumları

Benzer Şikayetler