07 Nisan 2014
#2384449

Marshall Boya ve Vernik Ayıplı Ürün

Evimizi Marshall su bazözel mat ıslak kum rengi boya ile boyattık. Katalog bilgilerine göre de silinebildiği iddia ediliyordu. Duvarlara her hangi bir nesne (eliniz, sırtınız) dokunduğunda ya da sildiğiniz zaman ilgili bölge parlıyor ve ışık düşünce yağlı gibi duruyor. Bütün duvarlar kısa süre içerisinde çok kötü bir hal aldı ve sadece bir iki ay sonra tekrar boyatmaya karar verdik. Hem maddi külfeti hem de zahmetiyle önemli bir mağduriyet oluştu.


Ustanın değerlendirmesi karşılaştığı durumun ilk olması ve uygulama hatasının bulunmadığı yönünde. Bu arada boyanın son kullanma tarihi geçmesi gibi bir durumda söz konusu değildir. Sorun yaşamayacağımızı umarak Marshall'ı seçmiştik, yanıldık.

İsa İsa 5.892 Okunma
Yorum Yap

Cevaplar

 • İsa12 Nisan 2014

  Şikayetimle ilgili sorununun boyanın uygulamasıyla ilgili bir kusurdan kaynaklanabileceğini ve inceltme esnasında normalden çok fazla su kullanımının bahsettiğim probleme neden olacağını söyleyip, uygulamayı yerinde incelemeyip sözlerimi esas kabul ettiler. Ayrıca kullandığım boyadan 15 lt hediye ettiler. Bu kez seyreltme işlemine bizzat refekat ederek yaşadığım problemi tekrar yaşamamayı umuyorum.

 • Marshall Boya Temsilcisi10 Nisan 2014

  Sayın yetkili, Müşterimiz ile iletişime geçilmiş olup, müşteri memnuniyeti uygulanmıştır. Saygılarımızla, Marshall Boya ve Vernik San. A.Ş. Satış sonrası destek ve teknik eğitim departmanı

 • İsa'nın Teşekkür Mesajı07 Nisan 2014

  Hızlı geri dönüş ve ilgileri için teşekkür ediyorum.

 • Marshall Boya Temsilcisi07 Nisan 2014

  Sayın yetkili; Öncelikle müşterimize, Marshall markasını tercih etmiş olmasından dolayı teşekkür ediyoruz. Müşterimiz ile ilk iletişim telefon ile sağlanmış ve gerekli bilgiler alınmıştır. Ayrıca, kendisi ile tekrar iletişime geçilecek ve bilgilendirilecektir. Saygılarımızla, Marshall Boya ve Vernik San. A.Ş. Satış sonrası destek ve teknik eğitim departmanı

Ziyaretçi Yorumları

Benzer Şikayetler