21 Ekim
#12827320

Marshall Boya Tütsü Rengi Aldık Lila Çıktı

Çocuğumuzun Alerji problemi nedeni ile özellikle gittik bu konuda güvendiğimiz Marshall markasının ön plana çıkarttığı ve en pahalı olan Boyasını yeni evimizin tüm iç cephesi için 15 kg. X4 kova boya aldık. Eşyalarımızla uyumu için de katolagdan da değil direk alcıpanlara uygulanmış karteledan griye kaçan beyaz tonlarda tütsü rengini seçtik. Usta ilk katı uyguladığında ev bildiğiniz mordu 2. Katta renk kendini daha belli eder açılır diye bir güzel 2. Kat da uygulandı. Evet artık mor değil lila bir evim var. Şimdi internetten araştırınca bu durumu yaşamış kişilerin yorumlarıyla sorunun sadece bizde olmadığını maalesef geç anlamış bulunmaktayım. Marshall'ın bu konuda mağduriyetimizi gidermesi için yardım ve yönlendirmelerini acilen rica ediyorum.

Selcen Selcen 5.836 Okunma
Yorum Yap

Cevaplar

  • Selcen14 Kasım

    Sorunumuz ilgili bayinin kod güncellemelerinin yapılmamasından kaynaklı olduğu tespit edilmiş olup yeni renk ve boya teslimi ile sonuçlanmıştır. İlgi ve çözüm İçim teşekkür ederiz.

  • Selcen26 Ekim

    Öncelikle telefon ile sorunun ön tespiti konusunda hızlı dönüş için teşekkür ederiz. Değerlendirme nihai sonucunuzun da hızlı olarak geri bildirim şeklinde iletilmesini rica ederiz. Değerlendirmenin olumsuz olması durumunda hukuki süreç başlatacağımızı üzülerek tarafınıza iletiriz Saygılarımızla.

  • Marshall Boya Temsilcisi25 Ekim

    Sayın ilgili, Öncelikle müşterimize Marshall markasını tercih etmiş olmasından dolayı teşekkür ediyoruz. Kendisiyle ilk iletişime geçilmiş olup gerekli incelemeler yapılacaktır. Saygılarımızla, Marshall Boya ve Vernik San.A.Ş. Satış sonrası destek ve teknik eğitim müdürlüğü

Ziyaretçi Yorumları

Benzer Şikayetler