Marshall Boya Şifon Renk Lila Mavimsi Renk Çıktı

Gülcan Gülcan20 Eylül 03:33

Dün 18.09.2020'de evimizi boyatmak için boyacı çağırdık. Duvarların açık gri rengi olmasını istiyorduk ve Marshall kalitesine güvenerek Sifon rengini tercih ettik. Fakat boya duvara sürüldüğünde asla gri renk olmadı. Sifon renginin tersine duvar  lila mavimsi rengine benzedi. Boya kuruyunca griye döner sandım fakat tamamen  lilabir renk ortaya çıktı eşyalarımın rengine hiç uymuyor.

 Orada çalışan personel karteladaki rengin birebir uyduğunu söyledi. Özellikle kendi evini de aynı renge boyadığını rengin karteladaki  ile birebir uyduğunu belirtti bende güvenerek aldım.

 Ne yazık ki güvendiğim dağlara kar yağdı. Hem ustaların emeğine hem de verdiğimiz paraya yazık oldu. Keşke şikayetleri önceden okusaydık çünkü bu konuda şikayetçi olan bir sürü insan var. Bir daha asla Marshall almam. Mağdur olduk ve sorunumuzun çözülmesini talep ediyoruz.

  • - Görüntüleme

Cevaplar

profile-icon Gülcan 27 Eylül 21:57

Sorunumuz halen giderilmedi. Merkezden geleceklerini ilettiler fakat gelen yok. Hamileyim ve küçük çocuğum var. Mağduriyetimiz giderilecek mi?

Marshall Boya Logo Marshall Boya 21 Eylül 10:58

Sayın ilgili, Öncelikle müşterimize Marshall markasını tercih etmiş olmasından dolayı teşekkür ediyoruz. Kendisiyle ilk iletişim sağlanmış olup, gerekli olan incelemeler yapılacaktır. Saygılarımızla, Marshall Boya ve Vernik San.A.Ş. Satış sontrası destek ve teknik eğitim müdürlüğü

counter-icnSizin de benzer bir şikayetiniz varsa
  • Yorum yazabilmek için ya da .

İlginizi Çekebilecek Diğer Konular

İlginizi Çekebilecek Diğer Şikayetler