24 Temmuz 2019
#12324169

Marshall Boya Romantik Dantel Rengi Gerçekte Lılaymış

Marshall silikon mat romantik dantel rengi boya aldım. Grinin beyaza yakın en açık renge denk gelen renk skalasında romantik dantel olarak adlandırılmış rengi seçtim. Ancak boyama işlemi başlangıcından itibaren lila tonunda bir renkle karşılaştım. Duvardaki boya ile skaladaki boyanın hiçbir benzerliğinin olmadığını gördüm. Marshall firmasının kalitesinden kesinlikle şüphem yok bu yüzden diğer oda boyalarımı rengin tutmayacağı endişesinden dolayı direkt beyaz renk alarak tamamladım. Allah'tan boyayı satın aldığımız bayii açılmayan kutuyu beyaz olarak değiştirdi.


Şu anda evin bir kısmı lila bir kısmı beyaz olarak boyalıdır. Tamamını beyaza boyamak gibi bir lüksümüz olmadı maalesef. Bu konu ile ilgili maddi açıdan mağdur oldum ve firmaya olan güven açısından hayal kırıklığına uğradım. Keşke renk seçimi yaparken kataloğa değil de internetten yorumlara baksaymışız. Bizimle aynı durumu yaşayanlar da varmış. Mağduriyetimin çözüme ulaştırılması açısından gereğinin yapılacağına inanıyorum.

Murat Murat 10.292 Okunma
Yorum Yap

Cevaplar

  • Marshall Boya Temsilcisi25 Temmuz 2019

    Sayın ilgili, Öncelikle müşterimize Marshall markasını tercih etmiş olmasından dolayı teşekkür ediyoruz. Kendisiyle ilk iletişim sağlanmış olup, gerekli olan incelemeler yapılacaktır. Saygılarımızla, Marshall Boya ve Vernik San.A.Ş. Satış sonrası destek ve teknik eğitim müdürlüğü

Ziyaretçi Yorumları

Benzer Şikayetler