28 Ağustos
#12507401

!Marshall Boya Romantik Dantel Hatası

Marshall'ın renk kataloğundan kırık beyaz olduğunu düşünerek Romantik Dantel rengini aldık. Daha sonra şikayetleri okuduğumuzda boyayı bir parmak üçü kadar bir duvara uyguladık ve daha sonra boyayı uygulamaktan vazgeçtik. Boya şu an hala bizde ve değiştirmek istiyoruz. Müşteri Hizmetlerine bir türlü ulaşamıyorum.

Tufan Tufan 4.794 Okunma
Yorum Yap

Cevaplar

 • Tufan11 Ekim

  Geçtiğimiz ay '' Marshall Boya Romantik Dantel Hatası '' başlığı altında şikayetimi belirttikten sonra Marshall' dan bir yetkili ile görüştüm. Evime gelip yaş boya numunesi alıp laboratuvar incelemesi sonrasında size dönüş yapacağız dediler. Bir süre sonra arayıp boyada sorun olmadığını söylediler. Ben de boyada sıkıntı yoksa o zaman katalogda sıkıntınız var dedim. Kataloglardaki renklerle kutudan çıkan boya birbirini tutmuyor. Biz neye göre renk seçimi yapacağız? Kataloğu da inceleyip geri döneceğini söyleyen yetkiliden 1 aydır haber alamıyorum. Umarım sağlığı yerindedir. Marshall dan bir önceki şikayetimde belirttiğim mağduriyetimi gidermesini ve ücret iadesinin yapılmasını talep ediyorum.

 • Tufan15 Eylül

  Marshall’in kataloğundan açık gri veya kırık beyaz olduğunu görerek aldığım Romantik Dantel rengi lilaya yakın bir tonda çıktı. 28 Ağustos da müşteri hizmetlerini aradım, mağazayı aradım kimseye ulaşamadım. 3 Ağustos da şikayetimi yineledim ve bir Marshall yetkilisi boyadan Numune aldı, inceleyeceklerini söyledi. Kaç gün geçti hala geri dönüş yapılmadı. Mağduriyetimin giderilmesini ve ücret iadesi yapılmasını istiyorum. Marshall’ı bundan sonra ne kullanırım ne de tavsiye ederim. Ürününüzün arkasında durun size en azından bu yakışırdı.

 • Tufan03 Eylül

  Öncelikle Marshall Müşteri Hizmetlerini aradım ancak aramalarımı yanıtlayan kimse olmadı. Daha sonra boyayı aldığım mağazayı aradım oradan da telefonlarımı açan olmadı. Almış olduğum boyayı isteksiz ve içime sinmeyen bir durumla uygulamak zorunda kaldım. İşten zar zor birkaç gün izin alıyorsunuz her şeyinizi planlıyorsunuz ancak hiç olmadık bir şey yüzünden mağdur oluyorsunuz. Diyeceksiniz ki boyayı uygulamasaydınız, iade etseydiniz vs... Dediğim gibi kısıtlı bir sürem vardı eşyaları toplamışım tüm hazırlığımı yapmışım o saatten sonra başka şansım yoktu. Firmadan da geri dönüş olmayınca mecburen uyguladım boyayı. Evimi kataloğunuzdaki gibi açık gri veya kırık beyaz yapayım derken lilaya döndü. Hatta sabahları pembe, akşamları mora yakın bir renk. Madem geri dönüş yaptınız, mağduriyetimi gidermek için de gerekeni yapmanızı rica ediyor ve bekliyorum.

 • Marshall Boya Temsilcisi03 Eylül

  Sayın ilgili, Öncelikle müşterimize Marshall markasını tercih etmiş olmasından dolayı teşekkür ediyoruz. Kendisiyle ilk iletişime geçilmiş olup gerekli incelemeler yapılacaktır. Saygılarımızla, Marshall Boya ve Vernik San.A.Ş. Satış sonrası destek ve teknik eğitim müdürlüğü

Ziyaretçi Yorumları