21 Temmuz 2019
#12303583

Marshall Boya Gelin Teli Rengi Katalog İle Uyumsuz

Marshall sil pak kataloğundan seçtiğim gelin teli rengi gri olması gerekirken açık mavi-lila arası bir renk ortaya çıktı. Kaliteli olduğunu düşünüp ilk defa kullandığım Marshall markası beni hayal kırıklığına uğrattı. Evin bir kısmını boyadım fakat renk tonu tutmaması nedeniyle boyama işlemini yarıda bıraktım. Acil mağduriyetimin giderilmesini istiyorum.

Samed Samed 7.857 Okunma
Yorum Yap

Cevaplar

  • Samed24 Temmuz 2019

    Merhaba, Marshall firmasından şikayetim üzerine saha sorumlusu Sn... Murat Kayalar bey benimle iletişime geçti ve problemimi hızlı bir şekilde çözüme kavuşturdu. Kendisine ve Marshall firmasına teşekkür ederim. Marka olmanın gerekliliğini ve sorumluluklarını taşıyor olmalarından dolayı mutlu oldum.

  • Marshall Boya Temsilcisi22 Temmuz 2019

    Sayın ilgili, Öncelikle müşterimize Marshall markasını tercih etmiş olmasından dolayı teşekkür ediyoruz. Kendisiyle iletişime geçilemediğinden çağrı için işlem yapılamamıştır.Çağrı merkezimizi 444 8800 numarayı aramasına istinaden iletişime geçilecektir. Saygılarımızla, Marshall Boya ve Vernik San.A.Ş. Satış sonrası destek ve teknik eğitim müdürlüğü

Ziyaretçi Yorumları