17 Ekim
#12806439

Marshall Boya Duvar Boyası Sorunları!

Yeni ev yaptırdık ve dolayısı ile en iyi boyayı aldık kendimizce Marshall gri duvar boyası, fakat duvarda en ufak bir leke dahi olsa çıkmıyor bir su damlasa veya duvara dokunsan iz kalıyor silmeye kalkınca da çıkmıyor hatta daha da kötüleşiyor çok daha düşük maliyetli bir boya bundan daha iyi iş görürdü yeni evimizde şu an duvarlarımızın çoğu yerinde çıkmayan lekelerimiz var yazık yani her sene ev boyanmıyor. Sonuçta ve bir daha bu markayı tercih edeceğimizi düşünmüyorum.

Kevser Kevser 2.372 Okunma
Yorum Yap

Cevaplar

  • Kevser19 Kasım

    Yaklaşık bir-iki ay önce Marshall boya hakkında bir şikayette bulundum bizden boyanın resimlerini kodunu göndermemizi istediler gönderdik fakat bizi arayan beyefendi tolga öztürk iki kere randevu verip hiç birinede tenezzül edip gelmedi gereğinin acilen yapılmasını talep ediyorum!

  • Marshall Boya Temsilcisi21 Ekim

    Sayın ilgili, Öncelikle müşterimize Marshall markasını tercih etmiş olmasından dolayı teşekkür ediyoruz. Kendisiyle ilk iletişime geçilmiş olup gerekli incelemeler yapılacaktır. Saygılarımızla, Marshall Boya ve Vernik San.A.Ş. Satış sonrası destek ve teknik eğitim müdürlüğü

Ziyaretçi Yorumları

Benzer Şikayetler