sta-1-hoverYetersiz Çözüm

Marshall Boya Çekiliş Sonucu!

Unal Unal6 ay önce

Instagram Marshall Türkiye sayfasında bir çekiliş düzenlendi ve çekilişinin şartlarında ise en sevdiğiniz rengi ne kadar çok sayfanızda paylaşırsanız o kadar şans ben 4040 resim paylaştım ve kazananlar açıklandı kazananların paylaştığı rakam sayısı 50 60 ve 1000 civarı. Benim hakkım yendi asla hakkımı helal etmiyorum. 2 hafta kadar ayırdın süreyi zerresine kadar helal etmiyorum.

  • - Görüntüleme

Cevaplar

profile-icon Unal 3 ay önce

Koskoca Marshall sayfasına ve Marshall şirketine çok yazık. Hem yarışma düzenlenio adil sonuç olmuyor üstüne de Instagram'dan engelleniyorum. Yazık ki sizlere.

profile-icon Unal 4 ay önce

Sayın Marshall boya şirketi düzenlenem yarışmada beni 2 ağustostan bugüne kadar oyaladınız ve hakkımı yediniz zamanımdan olundu ve asla hakkımı helal etmiyorum. Artık bundan sonrada benim hakkım yendi ya hiçbir şey demeyeceğim. Umarım vicdan rahatsızlığı duyulduğunda benim hakkımın yediği akla gelinir.

profile-icon Unal 5 ay önce

Sosyal medya Marshall sayfası hakkında bir şikayetim var. Marshall sayfası bir yarışma düzenledi ve şart prosedür e uymadığı söz konusu apaçık ortada. Lütfen bunun için gereğinin yapılmasını istiyorum. Eğer bir şey söyleniyorsa ya olduğu gibi uyulacak ya da hiç olmayacak. Adil olunmasını 1 ayı geçti bekliyorum.

profile-icon Unal 5 ay önce

Büyük bir Marshall markası kaygısız olursa küçük firmalar yerlerden daha çok beklerim. 1 ayı geçti dönüş yapılacak dendi. Cevap verilmedi. Adil olmadığınız için şu an ezan okunuyor asla ayırdığım dakikalar saatler hakkımı helal etmiyorum. Başkası saf olabilir kanabilirde beni onlarla karıştırmayın. Yazıklar olsun.

profile-icon Unal 5 ay önce

Sosyal medya üzerinden @marshallturkiye sayfasında 1 ay öncesinde bir yarışma düzenlendi sevdiğin rengi paylaş en çok paylaşan 5 kişiye boya hediye edilecekti. Ben 4040 paylaşım yaparak ilk 3 e girdim ve kazananlar açıklandığında kazanma ihtimali 0 olan kişiler kazandı. Büyük bir firma böyle yaparsa biz nasıl güvenelim. Lütfen sizden ricam benim hakkıma girilmemesi ve hakkım olan hediyeyi sizden rica ediyorum. @unalmila hesabım. Kul hakkına girilmesin lütfen.

profile-icon Unal 6 ay önce

Yapılan çekiliş sonucuna karşılık hakkımın yenmemesi ve adil olarak davranılıp telafi edilmesini rica ediyorum.

profile-icon Unal 6 ay önce

Umarım olumlu cevap verirsiniz. Bayram bittikten sonra dönüş yapılacak dendi.

profile-icon Unal 6 ay önce

Allah aşkına rızası için hakkımı yemeyin o kadar emek verdim bunun karşılığı hediyemi rica ediyorum.

profile-icon Unal 6 ay önce

Allah rızası için anlayışla karşılamanızı ve haklı olduğumu görmenizi ayrıca hak yenmemesini rica ediyorum. 4040 paylaşımla hakkımın çöpe atılmasını istemiyorum. Kul hakkına girilmesin

Marshall Boya Logo Marshall Boya 6 ay önce

ayın ilgili, Öncelikle müşterimize Marshall markasını tercih etmiş olmasından dolayı teşekkür ediyoruz. Kendisiyle iletişime geçilmiş olup gerekli bilgilendirme yapılacaktır. Saygılarımızla, Marshall Boya ve Vernik San.A.Ş. Satış sonrası destek ve teknik eğitim müdürlüğü

profile-icon Unal 6 ay önce

Sosyal medya üzerinden @marshallturkiye sayfasında 2 hafta öncesinde bir yarışma düzenlendi sevdiğin rengi paylaş en çok paylaşan 5 kişiye boya hediye edilecekti. Ben 4040 paylaşım yaparak ilk 3 e girdim ve kazananlar açıklandığında kazanma ihtimali 0 olan kişiler kazandı. Büyük bir firma böyle yaparsa biz nasıl güvenelim. Lütfen sizden ricam benim hakkıma girilmemesi ve hakkım olan hediyeyi sizden rica ediyorum. @unalmila hesabım. Kul hakkına girilmesin lütfen.

counter-icnSizin de benzer bir şikayetiniz varsa
  • Yorum yazabilmek için ya da .

İlginizi Çekebilecek Diğer Konular