11 Eylül 2015

Marshall Boya ve Vernik Ayıplı Üründen Doğan Zararım Tazmin Edilmedi!

Gümüş renk boya aldık ve evin tüm odaları boyanınca lila rengi oldu, gelen eksper boya kodunu aldı ve sonucu iletmek üzere ayrıldı. Sonuç; boyanın karışımında hata olduğunu kabul ettiler ve yerine boya vermeyi teklif ettiler.


Onların hataları yüzünden tekrar işçilik ücreti (750 TL) ödemek istemediğimizi ayıplı ürün sattıkları için doğan zararı tazmin etmenlerini istedikten sonra bizi birkaç gün daha oyaladılar ve 2 kutu boya vereceklerini, başka bir şey yapamayacaklarını söylediler. Verdikleri boyanın yanında ayıplı ürün yerine bedelsiz olarak verdiklerine dair yazı istedik onu da vermediler. Sonuçta, elimizde iki kutu boya ile istemediğimiz renkte bir evde oturmak zorunda bırakıldık.

Gülten 1.158 Okunma

Cevaplar

  • Gülten12 Eylül 2015

    Personeliniz olan Gökhan Bey boya incelendi boyada mavilik tespit edildi mağduriyetinizi gidereceğiz dedi. Ürün ayıplı değildi de peki niye ürünü inceledik sorunsuz olduğunu tespit ettik demediniz. Önce yeni boya verelim dediniz sonra boyayı 2 kutuya çıkardınız. Israrlarımıza rağmen boyaların bedelsiz olarak ayıplı ürün yerine verildiğine dair belge vermediniz. Demek bu cevabı vermek içinmiş belge vermemeniz. Faturasız, belgesiz çöp çıkmayan mağazadan 2 kutu boyayı öylece verdiniz sus payı niyetine.

  • Marshall Boya ve Vernik Temsilcisi11 Eylül 2015

    Sayın yetkili Müşterimiz bu şikayetini çağrı merkezimiz üzerinden bizlere iletmiş ve akabinde kendisi ile iletişime geçilerek yerinde inceleme yapılmıştır Ayrıca, aynı renk kodu ile renk yapılarak kontrol edilmiş ve uygun bulunmuştur. Bu durum kendisi ile paylaşılmıştır. Saygılarımızla, Marshall Boya ve Vernik San. A.Ş. Satış sonrası destek ve teknik eğitim departmanı

GSM Numarası Güncelleme

Mevcut GSM Numaranız:

GSM Numarası Güncelleme

numaralı telefonunuza gönderdiğimiz doğrulama kodunu aşağıdaki kutuya yazınız.
Geri Dön