26 Mart 2015

Mars Athletic Club-Macfit Üyelik Aidatı Hakkında!

Talimatım olmadan bilgim harici kredi kartımdan ücret çekilmiştir. Sadece ilk açıldığı zaman bir kere giriş yaptım. Üye olurken deneme amaçlı olduğunu eğer hoşuma giderse ödemenin tarafımdan yapılacağı hiçbir şekilde yenileme yapılmayacağını kayıt yapan personelinize ilettim. Kendisi de istemediğim takdirde oraya gelmesem dahi herhangi bir ücret alınmayacağı sözlü olarak beyan etmiştir. Size her ay kredi kartımdan aylık ücreti çekin diye bir talimat vermedim.


Söz konusu kredi kartımdan çekilen tutarların iadesini talep ediyorum.

Hayreddin 1.730 Okunma

Cevaplar

  • Hayreddin27 Mart 2015

    Ben o gün mailimi dahi açmamışım ben sizin kayıt yapan personelinizin sözüne inandığım için takipte bulunmadım benim gibi birçok insan aynı durumdan müzdarip sadece ben değilim dikkatinizi çekiyorum. Sadece kendinizi savunma amaçlı bu mesajı atmışsınız. Size hiçbir şekilde ulaşmak mümkün değil... Değil telefonlara şubelerinizde bile yetkili kişi bulamıyorum... Size TCK 245. maddesi uyarınca savcılığa suç duyurusunda bulunmam lazım ama ona bile uğraşmak istemiyorum. 31.03.2015 tarihi itibariyle üyeliğimi sonlandırmanızı aksi halde gerekli olan yasal işlemleri başlayacağımı size buradan beyan etmiş bulunmaktayım.

  • Mars Athletic Club-Macfit Temsilcisi26 Mart 2015

    Hayreddin Taha Bey Merhaba, Gerçekleştirmiş olduğunuz üyelik iptal etmediğiniz sürece yenilenen aylık üyelik tipidir. Üyelik iptal talebinde bulunmadığınız için yenilenmektedir. Üyeliğinizi iptal etmenize istinaden de bir sonraki ay itibari ile sonlandırılmaktadır. Yapılan kontrollerde üyeliğinizi sonlandırmak için bir başvurunuz görünmemektedir. Aylık üyeliğinizi satın aldığınız 15/08/14 tarihinde üyelik işlemi sonrasında tarafınıza gönderilen, içerisinde üyelik numaranız ve şifreniz bulunan bilgilendirme mailin de bu detay yer almaktadır. Mailimizin görselini ekibimiz sizinle mail aracılığı ile paylaşmıştır. 20/03/2015 tarihindeki mailiniz üzerine üyeliğiniz 31/03/15 tarihi itibari ile sonlandırılacak ve tahsilat yapılmayacaktır. Kulübünüzü 31/03/15 tarihine kadar kullanabilirsiniz. Sevgiler.

GSM Numarası Güncelleme

Mevcut GSM Numaranız:

GSM Numarası Güncelleme

numaralı telefonunuza gönderdiğimiz doğrulama kodunu aşağıdaki kutuya yazınız.
Geri Dön