28 Mayıs 2015

Mars Athletic Club-Macfit Spor Salonu Değil Rant Salonu,Zumbaya Bile Para İstediler! !

Başlangıçta her şey güzel başlamıştı hocalar gayet ilgili gibi görünüyordu. Fakat açıldıktan birkaç ay sonra Aylık üyelik ücreti + grup halinde seçtiğiniz bir hocayla çalışmak ve en az 100 TL vermek zorunda olduğumuzu bir sistemden bahsettiler.

Ücret karşılığı grup derslerine katılmaz isek hiçbir hocanın bizimle ilgilenmeyeceğini söylediler. Ayrıca diğer tüm Macfitler de ücretsiz verilen zumba dersi, aylık üyelik ücreti + zumba dersi ücreti şeklinde ödeme yapılarak faydalanabileceğimiz saçma sapan bir para tuzağına dönüştürüldü. Bu ve bir çok sorun nedeniyle üyeliğime son verdim.
Spor salonu değil rant salonu mübarek konuyla ilgili üyelerin mağdur olmasını engelleyin!

Burçin 730 Okunma

Cevaplar

  • Burçin04 Haziran 2015

    Bize söylenen grup derslerine katılmazsak hiçbir spor eğitmeninin bizimle ilgilenmeyecek olması bu yüzden üyeliğimi iptal ettim. Zumbaa dersleri için üyelik ücretine ek olarak paket satmaya çalışıldı. Kısaca tam bir fiyasko oldu bizim için.

  • Mars Athletic Club-Macfit Temsilcisi01 Haziran 2015

    Burçin Hanım Merhaba, Metrogarden kulübümüzde grup derslerimiz ödemiş olduğunuz üyelik ücreti dahildir. Üyelik ücretinizi ödemenize istinaden grup derslerinden ekstra ücret ödemeden yararlanabilirsiniz. Kulübümüzde sadece özel ders satın almak istediğiniz de ekstra ücrete tabii olmaktadır. Saygılarımızla...

GSM Numarası Güncelleme

Mevcut GSM Numaranız:

GSM Numarası Güncelleme

numaralı telefonunuza gönderdiğimiz doğrulama kodunu aşağıdaki kutuya yazınız.
Geri Dön