07 Mayıs 2015

Mars Athletic Club-Macfit Otomatik Ödeme Sorunu!

Mall of İstanbul Mars Athletic Club-Macfit spor salonuna gittim, çalışan görevli benden aylık otomatik ödeme kredi kartından üyelik ücreti çekilecek bilgisini vermedi. Bu konu hakkında bilgilendirilmedim. Böyle bir şartın olduğunu bilmiyordum. Satış elemanları yetersiz ve sürekli olarak işten ayrılıyorlar. Ben hiçbir şekilde sözleşme imzalamadım, bana otomatik ödeme talimatı ile ilgili hiçbir bilgi verilmedi ve mail gelmedi.

Mars Athletic Club-Macfit 1 gün bile gitmediğim halde Ekim ayından Nisan ayına kadar otomatik olarak kredi kartımdan 80 TL çekildi. Nisan ayında kartımda yetki limit olmadığı için çekim işlemi yapılamadı. Böylelikle öğrendim, konu ile ilgili şikayetimi bildirdiğim halde bana hiç kimse yardımcı olmadı.

Yıldız 886 Okunma

Cevaplar

  • Yıldız12 Mayıs 2015

    Çok güzel teşekkür ederim. Bu bilgiyi yetersiz satış elemanlarınız verseydi eğer boşuna 8 ay için ödeme yapmazdım. Ben sizin aylık ödeme ve iptal kurallarınızı bilmek zorunda değilim. Sizin vermediğiniz bu bilgiye nasıl ulaşabilirdim. Bilgim olsaydı sizce başka bir spor merkezine üyelik yaptırır mıydım? Ya da bir kere bile gitmediğim bir spor salonuna 7 ay boyunca ödeme yapar mıydım? Bu hafta itibariyle hukuki yollara başvuracağım.

  • Mars Athletic Club-Macfit Temsilcisi12 Mayıs 2015

    Merhaba, Gerçekleştirmiş olduğunuz üyelik aylık üyelik tipimizdir. Aylık üyelik gerçekleştirmenize istinaden üyeliğinizi iptal etmediğiniz sürece üyeliğiniz her ay otomatik olarak yenilenmektedir. Üyeliğinizi online olarak veya kulübümüze ulaşarak iptal edebilirsiniz. Saygılarımızla...

GSM Numarası Güncelleme

Mevcut GSM Numaranız:

GSM Numarası Güncelleme

numaralı telefonunuza gönderdiğimiz doğrulama kodunu aşağıdaki kutuya yazınız.
Geri Dön