06 Ocak 2015

Mars Athletic Club-Macfit Kredi Kartımdan Para Çekiyor

Mars Athletic Club-Macfit'e 23 Eylül 2014 tarihinde eşimle birlikte üye oldum ve kişi başı 55 TL ödedik. Kağıthane şubesi bir türlü açılmak bilmedi. Bugün ben baktım 2 Ocak 2015 tarihinde kredi kartımdan yine 110 lira çekilmiş. Genel şubesine ulaşmak mümkün değil, karşımızda muhatap yok. Kimseye ulaşılamıyor. Bugün birde spor salonunun açıldığını öğrendim meğer ilk ödememiz boşa gitmiş, birde üstüne yine para çekilmiş. Böyle birşey görmedim. Bana birileri telefonumla ulaşsın. Hakkımı yalnız burada değil, tüketici haklarında da savunacağım.

Bengü 1.947 Okunma

Cevaplar

  • Bengü08 Ocak 2015

    Aylık oluşturulan üyeliğin, her ay yenilenmesi çok saçma değil mi? Her ay geleceğimden emin olsam yıllık yazılıp 45tl'den faydalanırdım. Üstelik sisteminizde spor salonunuza bir kere bile adım atmadığım görünüyor. Ne hakla yeniden çekim yapıyorsunuz? Her ay ekstresini kontrol etmeyen biri size havadan para kazandırabilir. Üyelik oluşturulurken her ay yenileneceği yazıyor dedi arkadaşınız, ben böyle bir uyarıda görmedim belkide sonradan eklendi. Kurumun açıldığınıda iddia ediyorsunuz ama herhalde haberim olsa en azondan bir kere giderdim. Bir kere bile hizmet almadığım bir firmaya para ödemek istemiyorum. Eşim ve benim adıma çekilen ocak ayı tutarının (kişi başı 55, yani 110tl) tarafıma iadesini istiyorum.

  • Mars Athletic Club-Macfit Temsilcisi08 Ocak 2015

    ;Bengü hanım merhaba, Gerçekleştirmiş olduğunuz üyelik, üyeliğinizi iptal etmediğiniz sürece her ay yenilenen bir üyeliktir. Kulüp açılış tarihimiz sizlere bir hafta önceden ve bir gün önceden mail atılarak duyurulmuştur. Sizden Aralık ayı için 51.33 TL Ocak ayı için 55 TL tahsil edilmiştir. Üyeliğinizi iptal etmeme durumunda, üyeliğiniz bir sene boyunca her ay yenilenmeye devam edecektir. Yorumunuza istinaden ilgili ekip arkadaşlarımız sizinle iletişime geçeceklerdir. Saygılarımızla...

GSM Numarası Güncelleme

Mevcut GSM Numaranız:

GSM Numarası Güncelleme

numaralı telefonunuza gönderdiğimiz doğrulama kodunu aşağıdaki kutuya yazınız.
Geri Dön