27 Nisan 2015

Mars Athletic Club-Macfit Kredi Kartımdan Habersiz Para Çekiyor!

Mars Athletic Club-Macfit denilen spor salonuna aylık olarak üye oldum. Ve aylık üye olunca basta bir kaparo veriyorsunuz bunu da verdim. İlk ay sonrasında spor salonunun fiziki yapısı ve hocaların ilgisizliği yüzünden ayrılmaya karar verdim. Bunu satış temsilcisine söylediğimde çok kaba şekilde karşılandım ve ne olursa olsun diğer ay ücretini benden tahsil etmeleri gerektiğini söyledi. Tabi ki karşı çıktım.

Ve bilgim dışında kredi kartımdan otomatik olarak çekildiğini gördüm. Spor salonu müdürü beni aradı Ve tekrar benimle görüşmek istediğini belirterek randevu verdi. Randevuya ise beni bir saat bekletip gelmedi. Sosyal medya hesaplarından yazdım. Müdürü kaçtır arıyorum cevap alamadım. Param iade olmadı!

İlker 1.340 Okunma

Cevaplar

  • Mars Athletic Club-Macfit Temsilcisi05 Mayıs 2015

    İlker Bey Merhaba, Gerçekleştirmiş olduğunuz üyelik aylık üyelik tipi olup üyeliğinizi iptal etmediğiniz sürece her ay otomatik olarak yenilenmektedir. Üyeliğinizi gerçekleştirdiğiniz sırada gerekli bilgilendirme 4.adım da yapılmaktadır. Belirttiğiniz üzere herhangi bir sınırlı üyelik tipi mevcut değildir.Üyeliğiniz, iptal etmediğiniz sürece her ay ptomatik olarak bir sene boyunca yenilenmektedir. Saygılarımızla...

GSM Numarası Güncelleme

Mevcut GSM Numaranız:

GSM Numarası Güncelleme

numaralı telefonunuza gönderdiğimiz doğrulama kodunu aşağıdaki kutuya yazınız.
Geri Dön