11 Aralık 2018
#11278075

Mars Athletic Club-Macfit Antalya Personel Saygısızlığı!

Antalya Markantalya Macfit'te kapanışa yarım saat kala son 30 dakika son 20 dakika son 10 dakika diyerek sporcuların anterman yapanların motivesini bozup bir de üstüne üyenin üstüne yürüyen B*** B*** adlı sözde hocanızı kınıyorum! 09/12/2018 tarihinde üyesi olduğum Macfit Markantalya spor kulübüne antrenman için gittim. 5 dakikada bir son 30 dakika son 25 dakika son 20 dakika diyerek güya kapanışa kalmayalım diye sporcuları taciz eden B*** B*** adlı spor hocasına” hocam bizde biliyoruz bizim de saatimiz var 5 dakikada bir ortalığa asker kampı gibi bağırmayın burada motivemizi bozuyorsunuz dediğimde” gayet sert bir üslup ile arkadaşım ben bunu söylemek zorundayım herkes saati çıkış saatini bilsin gibisinden sert bir şekilde tartışma üslubu ile yaklaştı.


Ben de kendisine beni rahat bırakmasını ve motive mi bozmamasını istediğimde, halen bana” istersen beni şikayet et adım belli benim”. Diyerek Macfit ve Mars Athletic Clup çalışanına hocasına yakışmayacak bir üslupla üzerime yürüdü. Orada bulunan bayan çalışan (siyah sivil kıyafetli bayan hocayı uzaklaştırdı. Ben yıllarca Mac Panora Mac Kanyon gibi Şubeleriniz de spor yapmış birisiyim ve spora uzak birisi değilim. Bir spor hocasının görevi bizler orada idman yaparken bize yardımcı olması ve Hareketlerimizi doğru yaptığımızı sağlamasıdır bize 5 dakikada 1 gelip askeriye kampı gibi mülteci kampı gibi son 10 dakika son 5 dakika son yarım saat demesi değildir.


Çıkışta saat 20:55’te, çıkış noktasındaki bankoda toplanan diğer çalışanlar ve (gri kazaklı Mavi kot pantolonlu) bayan da, hocanın adına tekrar sormak istediğimde hadi hadi iyi akşamlar deyip beni kovdu. Ben hayatımda böyle bir üslupla böyle bir davranış şekli ile karşı karşıya kalmadım, ben de bir işletmeciyim Hollanda Almanya ve Türkiye'de işletmelerim var, hizmet sektörüne gönül vermiş birisi olarak, benimde yanımda onlardaki çalışıyor Fakat, ben hiçbir müşterime böyle bir saygısızlık yapmıyorum. Mars Athletic Club Macfit bünyesinde B*** B*** gibi müşteri ruhuna dokunmayan ve sporcu ahlakı olmadığını düşündüğüm, spor hocaları çalıştırmanızı kınıyor. Bu konuyla ilgili tarafıma acilen dönüş yapılmasını rica ediyorum.

Tevfik Tevfik 2.387 Okunma
Yorum Yap
Ziyaretçi Yorumları