16 Mart
#11724272

Macfit Aşırı Kötü Hizmet Veriyor!

Maçka parkının yanındaki son derece yetersiz bir hizmet veriyor. Hatta şikayetlerinizi yönetime iletseniz bile herhangi bir değişiklik olmuyor. Bayan soyunma odalarında elektronik dolaplar var, çoğunun içinde kıyafetinizi asabileceğiniz boru yok, askı yok ve şifresi çalışmıyor. Aceleyle geldiniz ve her şeyi tam dolap bulmak için ekstra zaman ayırmalısınız.


Buhar odası ya da saunanın ışıkları bozuk. Ayrıca musluk pompalarından köpük gelmiyor, söyleseniz de değiştireceğiz deyip, harekete geçiş maalesef olmuyor.


Salonlardaki matler kişisel kullanımdan sonra silinmesi için dezenfektan konulmuyor. Terli ve pis matler kullanmanız gerekiyor. Hatta kafanızı esneme pozisyonlarında yaklaştırdığınızda kötü bir ayak kokusu geliyor, çoraplarınızın altı pisleniyor.


Soyunma odalarında sürekli bir şey eksik, hatta duş bölümündeki sabunluk ve şampuan çoğunda çalışmıyor, bazılarından sıcak su gelmiyor.


Tansiyon hastalığınız yoksa bile derslerde olabilirsiniz. Çünkü klima çalışmıyor. Nefes alamıyorsunuz. Salonların birisinde crossfit dersi var, diğerinde Yoga dersi varsa, bir tarafta açılan klima öteki tarafın buz gibi olmasını sağlıyor.


Sigorta problemi yaşanıyor. Koşu bandındayken tam gaz koşarken elektrik kesilebilir, hem de defalarca. Kafanıza kasket takmanız tavsiye edilir.


Hoca kalitesi fena değildir ama iyi hocalarda düşük ücret sebebiyle bir bir ayrılmaktadır. Spor akademisi mezunu olmayan insanlar bile ders vermektedir.


Turnikeler düzenli aralıklarla bozuluyor. Shuttle aracı arada bir var. Ayrıca bir kişi alacak yeri daha yoksa dahi dakika sonraki kalkma saatini bekler. 2 tur yapayım daha çok yardımcı olayım demez.

Tuğçe Tuğçe 1.443 Okunma
Yorum Yap
Ziyaretçi Yorumları

Benzer Şikayetler