Yiğit T. Teşekkür Mesajı

Bir şekilde sorunum halloldu, teşekkür ediyorum.

Mars Athletic Club-Macfit Üyelik Yenilemede Yanlış Bilgilendirme Yapıyor.

Yiğit T. |

12 Mayıs 2014 tarihinde biten bir kampanya bilgisi olarak, İzmir Asmaçatı Macfit'in çeşitli alanlarında devam eden üyeliğinizi enflasyon artışından etkilenmeden size özel fiyatlarla yenileyin ve + 1 ayda bizden hediye şeklinde bir kampanyaları vardı.

Kurucu üye değilim ve 28 Ağustosta bitecek üyeliğimi şimdiden yenileyerek bağlılığımı göstermek istememe rağmen 960 TL'den geçen yıl başlatılan üyeliğim için bana söyledikleri fiyat 1080 TL yani yeni üyelere verdikleri fiyat oldu. Enflasyon rakamı bile %12 değil. Madem böyle bir kampanya yapılıyor enflasyondan etkilenmeden diye yanlış bir ibare koyularak yanlış bilgilendirme yapılmaması lazım.

Etiketler :

Eksik-Yanlış Bilgilendirme Üyelik İşlemleri Sözleşme

Şikayet İle İlgili Görüşmeler

 • Yiğit T.
  19 Mayıs
  22:31

  Bir şekilde sorunum halloldu, teşekkür ediyorum.

 • 15 Mayıs
  11:38

  Yiğit Bey Merhaba,

  Kurucu üyeler için yapılmış kampanyamız 14 Mayıs öncesi kulüp açılmadan önce üye olan misafirlerimiz için geçerli 80TL'ydi.
  Siz 6. ayda üye olmuş görünüyorsunuz ve 28.08.2014 tarihine kadar üyeliğinizin devam edeceğini çünkü dondurma haklarınızı kullanmış olduğunuzu görüyoruz.

  Ağustos döneminde üyelik yenileme fiyatı için şuan net bir bilgi veremeyeceğimizi eğer o tarihte bir kampanya yapılırsa yararlanacağınızı belirtmek isteriz.

  Sevgiler.