22 Ağustos 2015

Mars Athletic Club-Macfit Üyelik İptal Ücret İadesi.

Kanyon Mac: Üye olurken, taşınma ve sağlık sorunlarında ücret iadesi yapılıyor dendi. İptal edeceğim dediğimde kalan ücretten yüzde 15'i kesiliyor dendi.
İptal formunu doldurduğumda da kullandığınız ay çarpı indirimsiz aylık ücret gibi bir ifadeyle ücreti iyice azalttılar (Senelik 2500, 6,5 ay gittim 875 TL iade dediler)
Buna da ok dedim.
Ödeme bir buçuk ay sonra 450 lira yani yarısı.
Kulübü aradığımda hep bir bahane "Şu an yerinde değil, sizi arasın. "
bulduğumda da "iade işlemlerini merkez yapıyor, soralım size dönüş yapalım.
Sabahtan beri bekliyorum.
İlla tüketici hakim heyetine gidip uğraşmamız mı gerekiyor, niye sadece insanları üye yaparken tatlı dilinizi kullanıyorsunuz?

Kaan 1.022 Okunma

Cevaplar

 • Kaan 14 Eylül 2015

  Bir insan evladı aramadı ya. Hadi onu geçtim. Ben defalarca aradığımda bile cevap vermediler. haram zıkkım olsun benden aldığınız paralar

 • Kaan 04 Eylül 2015

  Yasal haklarımı kullanacağım, üyelik Sözleşmemi, tahsilat Makbuzumu, iptal Dilekçemi ve Üyelik Dondurma formumu gönderin dedim 50 kere, hala tabi efendim göndeririz diyorlar ama 10 gündür hiçbir belge yollanmadı. neden acaba?

 • Kaan 01 Eylül 2015

  Tarafıma hala bir geri dönüş olmadığı gibi, telefonlarıma da cevap verilmiyor.

 • Mars Athletic Club-Macfit Temsilcisi26 Ağustos 2015

  Merhaba Kaan Bey, Yorumunuza istinaden ekip arkadaşlarımız tarafınızla irtibata geçecektir. Saygılarımızla...

 • Kaan 24 Ağustos 2015

  Firmadan şöyle bir cevap geldi: "Üyeliği ayın 10. da iptal ettirdiğiniz için o ayı da kullanmış sayıyoruz, ayrıca 1 ay üyelik dondurmanız varmış bu hesaplanmamış, onayını veriyorum, hesabınıza geçmesi en az 2 haftayı bulur. " Bu bilgiyi, ücret iadesi hesaplaması nasıl oluyor diye sorduğumda neden vermediniz? o zaman üyeliğimi ay başında veya sonunda iptal ettirdim. İze iptal ederken sordum nasıl olacak geri ödeme hesaplanması diye. 150 liranın peşine mi düştünüz, bu mu kurtaracak sizi? Ayrıca iade için 1 buçuk aydır bekliyorum, madem hesaplamada hatanız var niye bir daha bu kadar bekleyeceğim geri ödeme için? Resmen insanları aptal yerine koyup, parayı değerlendiriyorsunuz.

GSM Numarası Güncelleme

Mevcut GSM Numaranız:

GSM Numarası Güncelleme

numaralı telefonunuza gönderdiğimiz doğrulama kodunu aşağıdaki kutuya yazınız.
Geri Dön