26 Ocak 2015

Mars Athletic Club-Macfit Uyarı Yapmadan Üyelik Yenilemek!

Öncesinde internet sitesinden 55 TL'ye üye oldum fakat o sıralar açılmamıştı. Her hangi bir şekilde (ellerinde telefon numaram olmasına rağmen) açıldığını haber etmediler. Ömür şubesi açılmış, 1 ay geçmiş, üyeliğimi yenilemişler, yine de bana herhangi bir şekilde geri dönüş, haber verme olmadı. Şans eseri Ömür Plaza'da yemek yemeye gittiğimde açıldığını öğrendim, ki zaten herkes üst üste spor yapıyor, kesinlikle kapasitesine göre üye almamış.

Aletlerde sıralar oluyor. Hiçbir şekilde, "gelmediyseniz hiç paranızı iade edelim" talebi de olmadı. Mars Athletic Club-Macfit görüntü olarak batılı bir görüntüsü olmasına rağmen, müşteri memnuniyeti konusunda benim için sınıfta kalmıştır. Asla yanından geçmem artık.

Ali 1.755 Okunma

Cevaplar

  • Ali 02 Şubat 2015

    macfite kim giderse yolundan çevireceğim. 3 kişiyi vazgeçirdim.

  • Ali 02 Şubat 2015

    Sormadan üyelik yenilemek politikalarınız arasında mı? Maili gördüm ya da görmedim, gelmeyen bir üyenin üyeliğini neden yenilersiniz?

  • Mars Athletic Club-Macfit Temsilcisi29 Ocak 2015

    Ali bey merhaba, Kulübümüzün açılış bilgisi üyelerimize bir hafta önceden mail ile bilgilendiriliyor. Sizlere göndermiş olduğumuz 12 Aralık 2014 ve 18 Aralık 2014 tarihlerinde göndermiş olduğumuz mailleri kontrol etmenizi rica ederiz. Saygılarımızla...

GSM Numarası Güncelleme

Mevcut GSM Numaranız:

GSM Numarası Güncelleme

numaralı telefonunuza gönderdiğimiz doğrulama kodunu aşağıdaki kutuya yazınız.
Geri Dön