Mars Athletic Club-Macfit Haksız Para Kesintisi Yapıyor!

Ümmü Ö. |

Antalya'da yaşayan doktorum ve Macfit açılmadan yoğun kampanya başlattılar çok yoğunum gelemem dediğimde o zaman sizi 1 aylık abone edelim bizi bir deneyin dediler. Israr edince peki 1 aylık abone oldum. Açıldığında da tahmin ettiğim gibi bir gün bile gidemedim. Neyse bir aylık para boşa gitsin dedim.

3 ay sonra eşim; sen spora gidiyor musun dedi hayır dedim ama kartından her ay para kesiliyor dedi. Şok oldum telefon açtım salona gelip iptal etmeliydiniz dediler. Bana bundan kesinlikle bahsedilmedi. İki kez gidip bunu düzeltin dedim haber vereceğiz deyip dönmediler. Bunun bir kandırmaca olduğunu düşünüyorum, mağduriyetimin giderilmesini istiyorum.

Etiketler :

Fiyat - Ödeme Üyelik İşlemleri Sözleşme

Şikayet İle İlgili Görüşmeler

  • Ümmü Ö.
    21 Ocak
    10:27

    Antalya da yaşayan doktorum ve Macfit açılmadan yoğun kampanya başlattılar çok yoğunum gelemem dediğimde o Zaman sizi 1 aylık abone edelim bizi bir deneyin dediler. Israr edince peki 1 aylık abone oldum. Açıldığında da tahmin ettiğim gibi bir gün bile gidemedim. Neyse bir aylık para boşa gitsin dedim. 3 ay sonra eşim; sen spora gidiyor musun dedi hayır dedim. Ama kartından her ay para kesiliyor dedi. Şok oldum. Telefon açtım salona gelip iptal etmeliydiniz dediler. Bana bundan kesinlikle bahsedilmedi. İki kez gidip bunu düzeltin dedim haber vereceğiz deyip dönmediler. Bunun bir kandırmaca olduğunu düşünüyorum, mağduriyetimin giderilmesini istiyorum.