29 Kasım 2014

Mars Athletic Club-Macfit Haksız Alınan Aylık Ücret!

Macfit Adana Optimum merkezinde 547512 üyelik numarası ile aylık anlaşama ile kredi kartı bilgilerimi girerek 27.09.2014 tarihinde 62,33 TL ödeyerek salonunuz da spor yapmaya başlamıştım. Bir ay devam ettikten sonra seyahatlerim nedeniyle devam etmedim fakat hesap ekstreme baktığım zaman 01.11.2014 tarihinde 55 TL kesildiğini gördüm.

Şimdi size soruyorum kayıt olurken yıllık anlaşma yaparsanız aylık 45 TL olduğunu söyleniyorsa ve ben hayır aylık yazılmak istediğimi belirtiyorsam nasıl olur da ben ödeme yapmadan salonunuza gelmediğim halde sanki otomatik ödeme yapmışım gibi ücret alabiliyorsunuz. Alınan bu ücretin iadesini talep ediyorum.

Bülent 1.535 Okunma

Cevaplar

  • Mars Athletic Club-Macfit Temsilcisi01 Aralık 2014

    Bülent bey merhaba, Gerçekleştirmiş olduğunuz üyelik Aylık ve üyeliğinizi iptal etmediğiniz süre boyunca yenilenen bir üyeliktir. Üyeliğinizi gerçekleştirdiğiniz sırada hem ödeme kısmında, üyeliğinizi gerçekleştirdikten sonra mail olarak ve üyeliğinizi gerçekleştirdiğiniz sırada sözleşmedeki maddelerimizde belirtmekteyiz. Kulübümüzü ziyaret ederek üyelik iptal formu doldurmanızı rica ederiz. Saygılarımızla...

GSM Numarası Güncelleme

Mevcut GSM Numaranız:

GSM Numarası Güncelleme

numaralı telefonunuza gönderdiğimiz doğrulama kodunu aşağıdaki kutuya yazınız.
Geri Dön