06 Mart 2015

Mars Athletic Club-Macfit Fazladan Alınan Üyelik Aidatı!

Şubat ayında Mars Athletic Club-Macfit mkm Akatlar kulübüne üye oldum. Mart ayı ödemesi sistem kredi kartımda limit olmadığı için çekememiş ve üyeliğim pasif hale getirilmiştir. Başka kredi kartım ile ödeme yapmak istedim fakat kullanıcı girişi yapamadığımdan kart tanımlayamadım. Bu yüzden aynı üyelik bilgilerimle tekrar üye oldum ve başka kredi kartım ile ödeme yaptım. Fakat eski kredi kartımın ödemesini yaptığım da 2 Mart ve 3 Mart tarihlerinde sistem tarafından Mart ayı aidatı 2 kere çekildi. Yetkililer ile konuştum yeni üyeliğimin iptal edilip fazla alınan ücretlerin iade edileceği söylendi fakat herhangi bir gelişme olmadı.

Akif 696 Okunma

Cevaplar

  • Akif 10 Mart 2015

    Sayın Yetkili (ler), 05.03.2015 tarihi itibari ile 80 TL iadeniz gerçekleşmiştir dediniz. En geç 2 güne geçer dediniz fakat bugün ayın 10 ve hesabıma geçen herhangi bir iade söz konusu değildir. Firmanıza telefonla ulaşmak ayrı bir dert buradan sizden cevap alabilmek ayrı bir dert. 13 Mart tarihine kadar umarım ücretim iade edilir aksi takdirde avukat aracılığı ile ücretimi talep edeceğim. Internet portalınızdaki üyelik sisteminizde bir üyelik sisteminde olması gereken mantığa aykırı davranmaktadır. Kartta limit olmadığı için ücret alınamadı diye bir kullanıcının internet üzerinden girişi engellenemez ya tamamen silinir ya da üye için erişim sağlanır ki başka bir kart ile ödeme yapabilsin.

  • Akif 08 Mart 2015

    Herhangi bir iade hesabıma hala geçmedi.

  • Mars Athletic Club-Macfit Temsilcisi06 Mart 2015

    Akif Bey Merhaba, 05.03.2015 tarihi itibari ile 80 TL ' lik iadeniz gerçekleşmiştir. İadeniz hesabınıza en geç 2 iş günü içerisinde yansıyacaktır. Saygılarımızla...

GSM Numarası Güncelleme

Mevcut GSM Numaranız:

GSM Numarası Güncelleme

numaralı telefonunuza gönderdiğimiz doğrulama kodunu aşağıdaki kutuya yazınız.
Geri Dön