Mars Athletic Club-Macfit Fazladan Alınan Üyelik Aidatı!

Akif A. |

Şubat ayında Mars Athletic Club-Macfit mkm Akatlar kulübüne üye oldum. Mart ayı ödemesi sistem kredi kartımda limit olmadığı için çekememiş ve üyeliğim pasif hale getirilmiştir. Başka kredi kartım ile ödeme yapmak istedim fakat kullanıcı girişi yapamadığımdan kart tanımlayamadım. Bu yüzden aynı üyelik bilgilerimle tekrar üye oldum ve başka kredi kartım ile ödeme yaptım. Fakat eski kredi kartımın ödemesini yaptığım da 2 Mart ve 3 Mart tarihlerinde sistem tarafından Mart ayı aidatı 2 kere çekildi. Yetkililer ile konuştum yeni üyeliğimin iptal edilip fazla alınan ücretlerin iade edileceği söylendi fakat herhangi bir gelişme olmadı.

Etiketler :

Fiyat - Ödeme Personel Davranışı

Şikayet İle İlgili Görüşmeler

 • Akif A.
  10 Mart
  14:51

  Sayın Yetkili (ler),
  05.03.2015 tarihi itibari ile 80 TL iadeniz gerçekleşmiştir dediniz. En geç 2 güne geçer dediniz fakat bugün ayın 10 ve hesabıma geçen herhangi bir iade söz konusu değildir. Firmanıza telefonla ulaşmak ayrı bir dert buradan sizden cevap alabilmek ayrı bir dert. 13 Mart tarihine kadar umarım ücretim iade edilir aksi takdirde avukat aracılığı ile ücretimi talep edeceğim. Internet portalınızdaki üyelik sisteminizde bir üyelik sisteminde olması gereken mantığa aykırı davranmaktadır. Kartta limit olmadığı için ücret alınamadı diye bir kullanıcının internet üzerinden girişi engellenemez ya tamamen silinir ya da üye için erişim sağlanır ki başka bir kart ile ödeme yapabilsin.

 • Akif A.
  08 Mart
  23:11

  Herhangi bir iade hesabıma hala geçmedi.

 • 06 Mart
  17:30

  Akif Bey Merhaba,

  05.03.2015 tarihi itibari ile 80 TL ' lik iadeniz gerçekleşmiştir. İadeniz hesabınıza en geç 2 iş günü içerisinde yansıyacaktır.

  Saygılarımızla...