05 Eylül 2013

Marmaraaricilik.com İptal Edilen Sipariş Bedelinin İadesi!

Haziran ayının ortalarında Bilecik'in Bozüyük ilçesinde faaliyet gösteren Marmaraaricilik.com firmasından ana arı siparişi verdim. Tabi ki parasını internet üzerinden kredi kartıyla ödedim. 104.4 TL. Ancak ertesi günkü görüşmemde tedarik süresinin ilk taahhüt edilenden daha geç olduğunu öğrenince canım sıkıldı. Bir takım başka mevzularda oldu ve ben siparişi iptal ettim.

Ertesi gün yada daha sonra (aradan uzun zaman geçtiği için hatırlamıyorum) firma sahibi aradı ve siparişi neden iptal ettiğimi sordu. Ben durumu izah ettim ve özet olarak paramı en yakın zamanda banka hesabıma havale edeceğini söyledi. Bende nasılsa gönderir diye fazla üzerinde durmadım. Ancak firma hala parayı iade etmedi.

Hüseyin 89 Okunma

Cevaplar

  • Hüseyin08 Eylül 2013

    firma tarafından henüz aranmadım. Ancak firmayı birkaç defa aradım meşgul(!) olduğu için görüşemedi. Ancak daha sonra bana (alacaklı değilde herhangi bir müşteri zannıyla döndü) kendimi tanıtıp 2,5 aydır ödemediği paramı istediğimde yine bahaneler uydurdu çek, senet bahanaleri falan, ancak cuma günü ödeyebileceğini söyledi. Fakat ödemedi. Zaten konuşmasından atlatmak amacıyla öyle söylediği belliydi.

GSM Numarası Güncelleme

Mevcut GSM Numaranız:

GSM Numarası Güncelleme

numaralı telefonunuza gönderdiğimiz doğrulama kodunu aşağıdaki kutuya yazınız.
Geri Dön