04 Mart
#11665485

Marmara Forum'da Personel Hitabı!

03.03.2019 tarihinde saat 18.30 civarında Marmara Forum şubenizde eşimle yemek yemeğe geldik. Çok kalabalıktı ama ekibinizde çoltu, masa gösterildi tam oturacakken başka çifte önce yer verildi denildi , başka masaya geçtik.


Sipariş verildikten sonra kıtır ekmek servisi yapıldı. Kutu soslar ve beyaz soslar rica ettik. Z-*** isimli çalışanınız dolaştı masalardan alamadı plastik kutuda beyaz sos getirdi. Eşim neden bu şekilde verildiğini sorunca hafta sonu ve yoğunuz cevabı verildi ama çalışanınız çıkışarak tersleyerek cevap verdi ve sınırlı bir şekilde yanımızdan uzaklaştı.


Ne olduğuna anlam veremedik. Sipariş gelmek üzere olmasa iptal edip kalkacaktık. Yemekler geldi tuz eksikti. Kasaya kendim rica etmeye gittiğimde görevli garsonlardan M-- isimli çalışanınız ilgilenmek istedi. Yaşadığımız azarlanmayı anlatınca bizi yolcu edene kadar ilgilendi. M*** beye teşekkür ediyoruz. Ancak Z*** hanım bu arada sürekli gelen müşterileri karşılarken ters bakışlara devam etti. Gereğinin yapılmasını rica ediyorum.

Sinem Sinem 659 Okunma
Yorum Yap
Ziyaretçi Yorumları

Benzer Şikayetler