01 Ocak 2014
Yorum Yap
#2203897

Marmara Eğitim ve Araştırma Hastanesi Ameliyat İçin 4 Yıldır Bekliyoruz!

Pendik Marmara Eğitim ve Araştırma Hastanesinde 6-8 bölümde takip altın da olan yeğenime aşırı duyarsızlıkla karşı karşıya kaldık. Acaba ölünce mi gereken iletişime geçilecek merak ediyorum.


Ameliyat için 4 aydır beklemekteyiz, 8 yaşındaki bir çocuğu ergenliğe girebilir deniliyor ve hiçbir şekilde tedavi başlatılmıyor. Hasta haklarına başvuruda bulunduk lakin bize "burayı niye tercih ettiniz o zaman başka hastaneye gitseydin, şikayetini alırım ama bu şikayet önce başhekime sonra doktorlarınıza iletilir ancak unutmayın 8 bölümden bu hastanede takibindesiniz bunu da unutmayın" diyerek hastayı şikayetten geri çevrildi. Sessiz kalmayacağım, sesimi duyurana kadar hakkımızı savunmaya devam edeceğim.

Sukut 2.257 Okunma

Cevaplar

  • Sukut14 Mart 2014

    merhaba, şikayetvar güzel bi site olmuş hakkın yerini bulması ile savunmamızı yapabileceğimiz güzel ve iç rahatlığı kapımızdır lakin şikayetimiz nerelere ulaşıyo bilmiyorum demek istediğim benim şikayatim neden ilgili yerlere sağlık bakanımıza kadar gidilmesi gereken bir konu söz konusu olan bir çocuk sağlığı ve ebeveyne tehdit ve vijdansızlık var. lütfen bana bi cevap verin

  • Sukut01 Ocak 2014

    marmara hasta hakları sadece sözde hakları olmakla beraber hasta yakınını bir anneyi merhametsizce sözler söylemiştir. sağlık bakanımızın bilhassa ilgilenmesini rica ediyorum kim bilir daha kaç mazlumun canını yaktılar,yakıyolar,yakacaklar.

Ziyaretçi Yorumları

Benzer Şikayetler