Marlboro Touch Marlboro Şikayetleri

(8 şikayet)
Philip MorrisSA

Marlboro Touch izmaritinde sarma hatası var. Bu ve bunun gibi hatalarla birkaç defa karşılaştım Marlboro kalitesinden odün vermeye başladı böyle devam ederse bu markayı bırakmayı düşünüyorum.

26 Şubat
Philip MorrisSA

Sakarya'da uzun Marlboro tpuch neden hiçbir yerde yok? Sipariş verildiği halde yollanmadığını söylüyorlar.

26 Şubat
Philip MorrisSA

Marlboro Touch içiyorum. İçerisinden çıkan şeye bakın. Mağduriyetim giderilmezse dava açacağım Tüketici Mahkemesi'ne. Tazminat hakkımı istiyorum.

22 Ocak
Philip MorrisSA

Marlboro Touch gri kullanıyorum.Paketin içinden ilginç sarılmış bir adet sigara çıktı. Kkoskoca Marlboro ne hallere düşmüş. Ben bunu şikayette bulunacağım.

15 Aralık 2017
Philip MorrisSA

Yaklaşık olarak 7-8 yıldır Marlboro kullanıyorum, son 2 yıldır Marlboro Touch Mavi kullanıyorum. Ve 4.kez sigara paketinin içinde dal sigara zarar görmüş şekilde çıktı. En iyi sigara olmasına ücretinin sigara f…

10 Kasım 2017
Philip MorrisSA

Marlboro Touch diye alıyoruz ama kalite Maltepe. Her pakette bir tane çöp.

06 Kasım 2017
Philip MorrisSA

Marlboro Touch 13 TL'yi paketten bozuk şekilsiz çıksın diye mi alıyoruz? Bir sigaradan keyif alıyoruz, onunla keyfini elimizden alıyorsunuz. Bu nedir ya!

26 Ağustos 2017
Philip MorrisSA

15 senelik Marlboro Touch kullanıcısıyım, özellikle son 1 senedir içtiğim sigaralarda%40 oranında bozuk tütünle karşılaşıyorum ve bu sorun sigarayı rahat içmeme engel oluyor. Artık Marlboro'yu bile gönül rahatl…

29 Temmuz 2017

Undefined
Teşekkür Mesajı

Avatar resmi 24 Okunma

Cevaplar

GSM Numarası Güncelleme

Mevcut GSM Numaranız:

GSM Numarası Güncelleme

numaralı telefonunuza gönderdiğimiz doğrulama kodunu aşağıdaki kutuya yazınız.
Geri Dön