Marlboro Touch Blue Şikayetleri

(7 şikayet)
Philip MorrisSA

Sigaranın içinden tahta çıktı İyi günler ürününüz olan Marlboro Touch Blue yakmaya çalıştığımda yanmadı, tütünü açtığımda içinden dal benzeri sert bir şey çıktı ilgilenmenizi arz ediyorum.

01 Aralık 2017
Philip MorrisSA

Marlboro Touch Blue diye arkadaşlar bir paketin içine bildiğiniz çöpe atılacak izmaritsiz parça parça sigaraları koymuşlar. Haziran ayının başında şikayet hatlarını aradım, paketi aldılar. Alış o alış, arıyoruz…

04 Temmuz 2017
Philip MorrisSA

6 yıl Parliament içtim yaklaşık olarak 2 aydır Marlboro Touch Blue içiyorum. Bug…

07 Haziran 2017
Philip MorrisSA

Marlboro Touch blue paketinin içinden çıkan sigara içinden böyle bir şey çıktı fazladan üstüne kaplanmış ve üstündeki pislikte cabası.

12 Nisan 2017
Philip MorrisSA

Marlboro Touch Blue ilk çıktığından beri içiyorum. Tadı normalde insanın boğazını yakmazdı. Fakat bugün aldığım sigaradan resmen hepsinden zehir tadı geliyordu. Tütünler bayatlamıştı diyebilirim. Paketi açtım v…

06 Şubat 2017
Philip MorrisSA

Sürekli kullandığım Marlboro touch blue aqua mentollü sigarada ne zaman alsam, kesin içinden 1-2 tane izmaritte mentolü eklenmemiş, bomboş içi bu nasıl bir ihmaldir açıklayabilir misiniz?

01 Şubat 2017
Philip MorrisSA

Marlboro Touch blue sigarasını içiyorum ve yeni açtığım paket parça parça çıktı. Daha dikkatli olunursa az değil 12 lira para veriyoruz.

26 Ocak 2017

Undefined
Teşekkür Mesajı

Avatar resmi 24 Okunma

Cevaplar

GSM Numarası Güncelleme

Mevcut GSM Numaranız:

GSM Numarası Güncelleme

numaralı telefonunuza gönderdiğimiz doğrulama kodunu aşağıdaki kutuya yazınız.
Geri Dön