Marlboro Touch Şikayetleri

(40 şikayet)
Philip MorrisSA

Marlboro Touch gri kullanıyorum.Paketin içinden ilginç sarılmış bir adet sigara çıktı. Kkoskoca Marlboro ne hallere düşmüş. Ben bunu şikayette bulunacağım.

11 s
Philip MorrisSA

Marlboro Touch son 1 aydır iyice bozuldu. Eski haline geri getirin.

1 g
Philip MorrisSA

Eski içiminden eser yok. Eski içiminde kokusu yoktu şimdi acayip bir koku salgısı var buna önlem alınsın lütfen.

2 g
Philip MorrisSA

Marlboro Touch Mavi sigarasını kullanıyorum. Son zamanlarda kalite iyice yerlere düşmeye başladı; sigaranın içinden odun çıkıyor (ücret ödüyorum ben buna odun satın almak için değil) sürekli çıkmaya başladı art…

3 g
Philip MorrisSA

Marlboro Touch paketleri hiç sağlam değil. Paketlerin açılması esnasında yanları yırtılıyor. Nasıl bir çözüm düşünüyorsunuz acaba?

10 Aralık
Philip MorrisSA

Marlboro Touch Aqua'nın kapağını açınca şoka uğradım, kapağın arka yapısı resmen pas tutmuş şekilde çıktı karşıma. Philip MorrisSA'da da bunu görmek de varmış. Üzücü bir durum.

09 Aralık
Philip MorrisSA

Sigaranın içinden tahta çıktı İyi günler ürününüz olan Marlboro Touch Blue yakmaya çalıştığımda yanmadı, tütünü açtığımda içinden dal benzeri sert bir şey çıktı ilgilenmenizi arz ediyorum.

01 Aralık
Philip MorrisSA

Marlboro Touch eski içim kalitesi kalmadı. Tütün yokluğundan ağaç dalı sarmaya başlamışsınız gibi. Çok kötü içimi var artık. **'in düştüğü hataya düşmeyin. Şimdilik bırakıyorum Touch içmeyi. ** 216 içeceğim art…

25 Kasım
Philip MorrisSA

Şu anda Gazimağusadayım. Senelerdir Marlboro Touch Aqua içmekteyim. Dün aldığım pakette mentol tadı yerine meyve tarzı bir tat vardı. Bu durumdan hiç memnun kalmadım. Gereğinin yapılmasını istiyorum.

16 Kasım
Philip MorrisSA

Yaklaşık olarak 7-8 yıldır Marlboro kullanıyorum, son 2 yıldır Marlboro Touch Mavi kullanıyorum. Ve 4.kez sigara paketinin içinde dal sigara zarar görmüş şekilde çıktı. En iyi sigara olmasına ücretinin sigara f…

10 Kasım

Undefined
Teşekkür Mesajı

Avatar resmi 24 Okunma

Cevaplar

GSM Numarası Güncelleme

Mevcut GSM Numaranız:

GSM Numarası Güncelleme

numaralı telefonunuza gönderdiğimiz doğrulama kodunu aşağıdaki kutuya yazınız.
Geri Dön