Marlboro Touch Şikayetleri

(36 şikayet)
Philip MorrisSA

Uzun zamandır kullanıcı olduğum Marlboro Touch kalite tamamen sıfıra düştü, günlük 2 paket içiyorum ama artık daha ucuz ve sizden kaliteli olan diğer Sigaraları içmeyi düşünüyorum şikayet 1 sigaranın kutusu kır…

4 g
Philip MorrisSA

Rica ediyorum, Marlboro Touch paketinin içindeki sigaraların yanan külü düşüyor …

08 Mart
Philip MorrisSA

Marlboro Touch izmaritinde sarma hatası var. Bu ve bunun gibi hatalarla birkaç defa karşılaştım Marlboro kalitesinden odün vermeye başladı böyle devam ederse bu markayı bırakmayı düşünüyorum.

26 Şubat
Philip MorrisSA

Sakarya'da uzun Marlboro tpuch neden hiçbir yerde yok? Sipariş verildiği halde yollanmadığını söylüyorlar.

26 Şubat
Philip MorrisSA

Marlboro Touch Aqua sigara kullanıyorum. Fakat aldığım paketlerde en az 3 tanesi patlatmasız çıkıyor ve düz içmek zorunda kalıyorum.

05 Şubat
Philip MorrisSA

Yıllardır Marlboro Touch kullanıcısıyım. Eskiden Light olarak satılan sigaranın …

26 Ocak
Philip MorrisSA

Marlboro Touch içiyorum. İçerisinden çıkan şeye bakın. Mağduriyetim giderilmezse dava açacağım Tüketici Mahkemesi'ne. Tazminat hakkımı istiyorum.

22 Ocak
Philip MorrisSA

Marlboro Touch sigara paketinin içinden bir adet hatalı sigara çıktı. Koskoca Philip MorrisSA’in böyle bir hata yapması inanılır gibi değil. Bu konunun takipçisi olacağım.

22 Ocak
Philip MorrisSA

Marlboro Touch Light içmiş olduğum sigaranın paketten böyle çıkmış olması şahsim adına beni gerçekten çok soğuttu. İlgili mercinin konuyla ilgili telafisini veya açıklamasını merak etmekteyim.

30 Aralık 2017
Philip MorrisSA

Uzun zamandır touch mavi içiyordum son bir hafta içtiğimde midemi bulandırmaya başladı ve ciddi bir rahatsızlık vermeye başladı. Bunu yapıyorsunuz madem bir de piyasada kontrol edin kaçak mı satıyorlar biz kull…

21 Aralık 2017

Undefined
Teşekkür Mesajı

Avatar resmi 24 Okunma

Cevaplar

GSM Numarası Güncelleme

Mevcut GSM Numaranız:

GSM Numarası Güncelleme

numaralı telefonunuza gönderdiğimiz doğrulama kodunu aşağıdaki kutuya yazınız.
Geri Dön