04 Temmuz 2013

Marks And Spencer Personelin İthamı!

2 Temmuz' da Profilo Mağazasından 2 ürün ile kasaya gittim. Görevli hesapladığım tutarın üzerinde bir meblağ isteyince ürün etiketlerine bakıp tutarın bu olmaması gerektiğini söyledim. Ancak bayan bana, etiketinde 24 TL yazan ürünün sistemde 30 TL olduğunu, bu tutarı ödemem gerektiğini belirtti.

Ben de "ama üzerindeki etikette yazan tutardan vermek durumundasınız" deyince bana, "bu indirim reyonu. Aynı üründen birkaç tane daha olsaydı bakıp hepsinde aynı fiyat olsaydı verirdik ama aldığınız üründen sadece bir tane var, bu nedenle kontrol edemiyoruz. Sonuçta müşteri etiketi kendisi değiştirmiş olabilir" diyerek bir de üzerine beni suçlamış oldu. Ben de seçtiğim ürünleri bırakıp çıktım.

Arzu 208 Okunma

Cevaplar

  • Marks And Spencer Temsilcisi14 Ekim 2013

    Sayın Toker Özkan; Öncelikle yaşadığınız aksaklık ve şikayetinizin yanıtlanmasındaki gecikme nedeniyle Marks&Spencer olarak özürlerimizi iletmek isteriz. Markamızın öncelikli hedefinin her zaman müşteri memnuniyeti olduğunu belirtmek isteriz. Prosedürlerimiz ve müşteri uygulamalarımızda Tüketici Kanunları her zaman dikkate alınmaktadır. Bu anlamda müşterilerimizin ürünleri gördükleri fiyattan alma hakkına sahip olduklarını bilmekte ve mağazalarımızı da bu yönde bilgilendirmekteyiz. Sorun yaşadığınız mağazamız konu ile ilgili tekrar uyarılmıştır. Bizlerle daha kolay iletişime geçmek için 0850 222 22 67 nolu çağrı merkezimizi hafta içi 09:00-19:00 saatleri arasında arayabilir ya da sesli yanıt sistemimize mesaj bırakarak size ulaşmamızı sağlayabilirsiniz. Hassasiyetiniz ve anlayışınız için teşekkür eder, keyifli alışverişler dileriz. Saygılarımızla, Marks&Spencer

GSM Numarası Güncelleme

Mevcut GSM Numaranız:

GSM Numarası Güncelleme

numaralı telefonunuza gönderdiğimiz doğrulama kodunu aşağıdaki kutuya yazınız.
Geri Dön